Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co
NIE ZDĄŻYŁA XDDDDDDDDD drzwi się zamknęły, tramwaj pojechał, wysiadłem na kolejnym przystanku i s----------m do samochodu
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jcdx: jestes jebnieta? jak cos sprzedajesz i chowasz wady to jetes januszem, a w niektorych przypadkach to grozi prokuratorem i czyims zyciem na sumieniu, nie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@progressive: jesteś jebnięty? Zachowania innych z netu przypisujesz mnie? Urodziłeś się wczoraj, że nie wiesz że ludzie nieraz to robią. Poza tym figura niezgodna z oczekiwaniami osoby trzeciej, to nie wada, a cecha.

Absolutnie nie pozdrawiam Pana Barana.
  • Odpowiedz
@Jcdx: no robia chyba idioci, bo potem sie takie gowno odsyla i pisze, ze byly wady i traci czas. Takie podejscie malo rozsadkowe. Normalni ludzie jak sprzedaja gitare to kazda ryske fotografuja i opisuja nawet rozumiem ze ty bys robila zdjecia z kilometra i jak kupiec zwroci uwage to bys stwierdzila, ze to nic takiego. A szkoda strzepic ryja.
  • Odpowiedz
@progressive: g---o wiesz o tym, jak swoje rzeczy sprzedaję. To, że januszeria tak robi, nie znaczy, że ja tak robię. Tak samo jak to, że debile głosują na pis nie znaczy że ja głosuję.

Idź chłopie zasad podstawowej logiki i współżycia się nauczyć, bo komunikujesz tak, że aż mi cię żal. Faktycznie szkoda na ciebie marnować klawiatury i czasu.
  • Odpowiedz
@Kieres: dla ciebie ulaniec to jedno, dla drugiej osoby co innego. Jest masa idiotów, którzy lubią anorektyczne wieszaki i tak opisują normalne kobiety, są też ludzie lubiący kobiety duże i to nie tylko wzrostem.

Tym niemniej nie usprawiedliwia to bycia pieprzonym dzbanem nieweryfikującym czegoś i w tak k------i sposób się zachowującym.

I tak, wiem, że to pasta. Mówię o tego typu podeściu i zachowaniach i tym, że ludzie je objawiający
  • Odpowiedz
Jest masa idiotów, którzy lubią anorektyczne wieszaki


@Jcdx: no mogą lubić, co nie zmienia faktu, że bycie anorektykiem jest wadą z punktu widzenia choćby zdrowia.
Ja naprawdę jestem w stanie zaakceptować każdego, ale grubasami gardzę jak nikim innym, bo na własne życzenie stają się chorzy i obleśni.
  • Odpowiedz
Jak coś sprzedajesz na OLX czy allegro, to też robisz zdjęcia tak, żeby przedmiot wyglądał jak najlepiej.


@Jcdx: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisac tak w kontekscie zdjecia osoby, ktorej sie nie da poznac po zdjeciu moze wskazywac na rozne rzeczy. Co innego to przestawic cos od dobrej strony, a co innego pokazac cos nierealistycznie upiekszonego. Sam nie pochwalam sposobu postepowania @Kieres: Weglud mnie, w
  • Odpowiedz
Perspektywa sie potrafi zmienic, szczegolnie jak ktos kogo sobie cenisz popadnie w problemy i wpadnie w uzaleznienie od jedzenia.


@progressive: to mu to wytknę, tak samo jak wytykam znajomym, którzy powpadali w inne uzależnienia.
  • Odpowiedz
Zrobił co zrobił, rzeczywiście może nie być w porządku, ale jak dla mnie jest to wysoce prawdopodobne że nie chciała pokazywać jak wygląda naprawdę i żadne gadanie że musiał się jej już pytać o to wtedy nic nie da, bo chęć udawania wyszła z jej strony.
  • Odpowiedz