Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co
NIE ZDĄŻYŁA XDDDDDDDDD drzwi się zamknęły, tramwaj pojechał, wysiadłem na kolejnym przystanku i #!$%@?łem do samochodu
  • 114
@miras_smyras: nie, bo jako że to serwis randkowy nikt nie będzie sobie robił gorszych zdjęć. Jak coś sprzedajesz na OLX czy allegro, to też robisz zdjęcia tak, żeby przedmiot wyglądał jak najlepiej. No ale człowiek z jakimś RiGCz zapyta, a nie odpieprza manianę.

@Kieres to zapytać się było ciężko? Czy głupio ci było? A zostawić laski w ten sposób już nie? Naprawdę, za takie zachowania to razić prądem.
@Jcdx: jak już porównujemy tindera do portalu aukcyjnego to kobieta z nadwagą dobrze wie że taka cecha jest niepożądana wśród mężczyzn. Gdyby nie miała z tym problemu to nie probowałaby tego ukryć nieprawdaż? Opis "produktu" uwzględnia wszelkie parametry takie jak wymiary etc. Jezeli ktoś sprzedaje samochód i robi fotkę z prawej strony nie wspominając o tym że np z lewj jest rdza i kilka wgnieceń to jest to oszustwo. Analogicznie jeśli
@Kieres: to ja ostatnio pisze z laska i też sama twarz ale nie widać żeby była ułana to gadamy sobie i w końcu ona urywa kontakt i nie odpisuje, myślę sobie nie będę się poniżał żeby ją zadowolić jak nawet się nigdy nie spotkaliśmy i nie wiadomo w którą to stronę zmierza. Po tygodniu laska dodaje tam zdj swojej figury i od razu byłem zadowolony ze ona urwała kontakt bo miała