Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co
NIE ZDĄŻYŁA XDDDDDDDDD drzwi się zamknęły, tramwaj pojechał, wysiadłem na kolejnym przystanku i s----------m do samochodu
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kieres: mialem podobnie, umowilem sie z laską która na fotach to 10/10 - z gadki tez iq co maniej 15, czekam pod knajpą.. idzie...- k---a kwadrat 100cmx100cm - a waga to ze 150kg. Najlepsze jest to ze uparcie twierdzila ze to jej foty i ostatnio tak utyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze ze przyszły jej znajome do knajpy, jedna mocne 8 i to z nią spedzilem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kieres: to musi byc bait XD

Nigdy nie umawiac sie z dziewczyna, która ma foty z góry i nie ma zdjeć figury

Pierwsza zasada tinderowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pietrzykowski: Ja się kiedyś umówiłem z taką bez zdjęcia i w sumie jeśli o wygląd chodzi to była całkiem niezła (obiektywnie 7-8/10). Niestety była też p------a, więc dwa tygodnie później znajomość się zakończyła. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kieres:

Eee kumplu... No niby spoko. Wiadomo - zachowanie laski to czyste chamstwo, brak szacunku dla Twojego czasu, budowanie relacji na kłamstwie i manipulacji...

Może zamiast urządzać śmieszne (ale trochę niedojrzałe) ucieczki xd, to powinieneś na samym początku spotkania powiedzieć o swoich odczuciach - wprost zarzucić lasce oszustwo.

Może zmieniłaby podejście i wstawiała swoje prawdziwe zdjęcia ;p
  • Odpowiedz