Wpis z mikrobloga

No ale że nawet Newsweek wykaże się rozsądkiem i opisze zjawisko #p0lka? Oczywiście, że każdy rozsądny facet woli się związać nawet z dziewczyną o lewicowych poglądach, ale rozsądną i ciepłą, a nie szm*** z błyskawicą, która pozwiedzała mieszkania okolicznych chadów w okresie swojej świetności. Na żonę tylko szara diwa dla anonka, albo dziewczyna ze Wschodu.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #gorzkiezale #gownowpis #zwiazki
Pobierz hauser15 - No ale że nawet Newsweek wykaże się rozsądkiem i opisze zjawisko #p0lka? O...
źródło: comment_1611443106FZMaKCdNcBlWs90j8Fs2FM.jpg
  • 13
Na żonę tylko [...] albo dziewczyna ze Wschodu.


@hauser15: bitch pliz...

Temat do przemyslenia - jesli facetowi nie pasuje klasyczny podzial rol plciowych, czyli ona ogarnia dom i kaszojady a on zarabia na to wszystko i "ma byc meski", jak sie skonczy malzenstwo z kobieta z kraju z jeszcze silniej zarysowanymi rolami?
@hauser15: oj nie wiem skąd Wy macie taką opinię.

Nie znam żadnej Polki, która pasowałaby do Waszego stereotypu.

Za to z Ukrainek kojarzę max 2, które nie są "p0lkami".. u innych większość zachowań idealnie pod to podpada.

Nie wiem jak z młodszymi osobami, mówię o ludziach w wieku ok 25 lat.
spotkają polskie koleżaneczki i dostaniesz to od czego uciekałe


@77023: z jednej strony jak najbardziej, z drugiej to wydaje mi się, że niektórzy nie ogarniają jak tragiczne potrafią być młode dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli ma 20 lat i nie wie jak ugotować jajka to naprawdę ciężko by się nauczyła czegoś wiecej. Tymczasem jeżeli dziewczyna z Ukrainy od dzieciństwa pomagała mamie (tak jak w Polsce było
@77023: mam na myśli, że jeżeli masz dziewczynę co jest ogarnięta (a z racji biedy Ukrainki są, a młode Polki coraz mniej) to jeżeli masz jajka. cebulę, masło i wczorajszą bułkę to ona w 5-10 minut "odświeży" bułkę w piekarniku i zrobi jajecznicę. Wcale nie dlatego bo chce Ci zrobić przyjemność, a bo robiła jajecznicę setki razy, zajmuje jej to kilka minut i nawet się nad tym nei zastanawia. Tymczasem p0lka