Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin Mikke - największy polski szkodnik polityczny, zindoktrynował umysły tysiącom młodych mężczyzn wypaczając w nich pojęcie wolności i liberalizmu jako takiego. Podważył demokrację i prawa człowieka zaszczepiając zamiłowanie do autorytarnego zamordyzmu w stosunku do przeciwników politycznych. Z polityki zrobił tani show (-biznes) dla zbuntowanej młodzieży. Dziś jego tezy są fundamentem rozumowania 20-kilkuletniego prawicowca.

Szkalujesz - plusujesz.

Pobierz EvilToy - Janusz Korwin Mikke - największy polski szkodnik polityczny, zindoktrynował...
źródło: comment_1611411655tL2Mbazzn5weBewJOYvxWx.jpg
  • 54
Korwinowi nie można odebrać tego, że wielu młodych ludzi dzięki niemu w ogóle zaczęło interesować się polityką. Co więcej, robione przez niego show mocniej poruszyło świadomość obywatelską, niż dość prowizoryczna edukacja państwowa.

Jak to show, ludziom z wiekiem szybko takie coś się nudzi. Na wypoku jest od cholery ex-korwinistów.


@Haramb3: nie.

Czynienie szkody nie może być usprawiedliwione ewentualnym dobrem jakie z niej wynika. Tym bardziej, że to dobro wcale oczywiste nie
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

Tęczofobiczne, a nie homofobiczne. Nauczcie się odróżniać niehetero od LGBTQWERTY.


Czym to się różni. Bo LGBT, jak LGBTQITP to jest zbiór ludzi nieheteroseksualnych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/LGBT#Warianty

Poza tym, poza pierwszym artykułem, to w dwóch pozostałych Korwin krytykował LGBT, a nie ten dłuższy skrót.

Ale reszta tych wypowiedzi o kobietach, które podałeś, nie jest nawet odrobinę mizoginistyczna.


A mówienie, że kobiety są średnio głupsze od mężczyzn (choć tak nie jest) nie jest przypadkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szejk_wojak: ale nigdzie nie kwestionuję OPa w jego stwierdzeniu o wypaczaniu pojęcia wolności i liberalizmu. Ma prawo do takiej opinii, ja na temat Korwina mam swoje spostrzeżenia. Nie zamierzam się samobiczować za czyjeś nadinterpretacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szejk_wojak: edytowałem komentarz, gdyż rzeczywiście odebrałem go zbyt ofensywnie. Przepraszam.
Jednakże nie usprawiedliwiam kogokolwiek i nie podoba mi się utożsamianie dość luźnych spostrzeżeń z jakimś usprawiedliwiającym odbijaniem piłeczki.
@EvilToy jest szkodnikiem, ale czy największym? Nikt przez długie lata nie zbliży się nawet do poziomu pewnego starego kawalera, jeśli chodzi o działalność szkodniczą.
@EvilToy: Gdyby nie Ozjasz to na kogoś innego zwalalibyście winę, nieudacznicy

zindoktrynował umysły tysiącom młodych mężczyzn wypaczając w nich pojęcie wolności i liberalizmu jako takiego

Absolutne kłamstwo, to PO i PiS zrobiły - PO poprzez bycie łżeliberałami a PiS poprzez propagandę równającą liberalizm z lewicą.
@ShineLow: Nie ma żadnych dowodów na to że są to słowa Einsteina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@EvilToy:

największy polski szkodnik polityczny,


Miej u władzy karakana - najgorszego typa u wladzy od czasów PRL, który niszczy Państwo metodycznie od 6 lat, praktycznie unieważnia Konstytucję, niszczy niwzalezność sądów, przeprowadza największe w historii skok na stołki, nieznany nigdy wczesniej nepotyzm, rozdaje milardy sektom Rydzyka, rujnuje politykę miedzynarodowa etc. etc.
Określaj największym szkodnikiem prezesa jakiejś marginalnej partii bez większego wplywu na życie Polaków i Państwa...
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

Chodzi o organizacje LGBT, a nie wszyscy niehetero to popierają.

Istnieje taka?
Poza tym, jeżeli jakoś uznamy, że gdy Korwin mówi "LGBT" to chodziło mu o tęczowy aktywizm, to warto zauważyć, że w trzecim podlinkowanym artykule jest mowa o tym, że Korwin by wydziedziczył dziecko, gdyby okazało się homoseksualne.
Czyli nawet robiąc takiego fikołka nie zanegujemy tego, że Korwin jest homofobem.

Co do kobiet

Średnio mniej inteligentne, a nie głupsze.
@EvilToy bzdura, jkm jest w polityce od kilkudziesięciu lat i jakoś nie widzę aby te kocopały, które głosi szerzyły się wśród społeczeństwa jak sugerujesz. A że wśród gimbusów ma fanów to nic nie zmienia, bo jak mozesz już glosowac, zwykle też pracujesz, zazwyczaj nieco zmądrzałeś a jkm wywołuje co najwyżej uśmiech politowania.
@Parker_: trochę przesadzacie. Mimo ostrych i skrajnych wypowiedzi wypromował w Polsce idee wolnorynkowa i państwa minimum. Gdyby nie on większość młodych osób nie zwracalaby uwagi na to jak państwo włazi butami w nasze życia.