Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin Mikke - największy polski szkodnik polityczny, zindoktrynował umysły tysiącom młodych mężczyzn wypaczając w nich pojęcie wolności i liberalizmu jako takiego. Podważył demokrację i prawa człowieka zaszczepiając zamiłowanie do autorytarnego zamordyzmu w stosunku do przeciwników politycznych. Z polityki zrobił tani show (-biznes) dla zbuntowanej młodzieży. Dziś jego tezy są fundamentem rozumowania 20-kilkuletniego prawicowca.

Szkalujesz - plusujesz.

EvilToy - Janusz Korwin Mikke - największy polski szkodnik polityczny, zindoktrynował...

źródło: comment_1611411655tL2Mbazzn5weBewJOYvxWx.jpg

Pobierz
  • 54
@EvilToy:
Jeszcze warto dodać:
- Wypromowanie paróweczkowej szkoły ekonomi
- Wpajanie, że wszelkie podatki są złe
- Negowanie globalnego ocieplenia
- Wspieranie homofobii i mizoginii
- Wszczepienie eurosceptycyzmu i diabolizowanie UE
- Wyidealizowanie definicji "wolny rynek" i wypaczenie definicji "socjalizm"
- Wspieranie szurów w RN i KKP
- Wspieranie Rosyjskich interesów.
Oraz wiele wiele więcej.
@EvilToy: sam kiedyś wierzyłem w tego bożka i byłem stulejką. Nie polecam wierzyć starym frajerom którzy myślą że znają się na wszystkim.

Definicją szaleństwa jest robienie czegoś w kółko, za każdym razem spodziewając się innych rezultatów.


A. Einstein

"masakrował" młodego lewaka opowiadając, że po stopieniu się Antarktydy poziom wody na świecie się nie zmieni. Wykorzystując tu analogię z eksperymentem o kostce lodu w szklance xD


@Walther00: O #!$%@? XDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@EvilToy: nie szkaluję. Korwinowi nie można odebrać tego, że wielu młodych ludzi dzięki niemu w ogóle zaczęło interesować się polityką. Co więcej, robione przez niego show mocniej poruszyło świadomość obywatelską, niż dość prowizoryczna edukacja państwowa.
Jak to show, ludziom z wiekiem szybko takie coś się nudzi. Na wypoku jest od cholery ex-korwinistów.
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:
Co do podatków, to było uogólnienie i chodziło mi ogólnie o nienawiści JKM do podatków.
Choć znalazłem wypowiedź Korwina, która by temu zaprzeczyła, gdyż w 2007 roku mówił, że trzeba zlikwidować wszystkie podatki, prócz VAT:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Janusz-Korwin-Mikke-Zlikwidujemy-wszystkie-podatki-oprocz-VAT-1649404.html

A w programie Konfederacji też jest wzmianka o likwidacji akcyzy na paliwo:
https://konfederacja.net/1000-powszechna-ulga-podatkowa/

"Wspieranie homofobii i mizoginii"

W jaki - rzekomo - sposób? Zwykłe # urojenialewakoidalne.


xDDDDDDDD. Wystarczy wpisać w Google "LGBT korwin" i