Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej być nie mogło, ale do rzeczy - spodobała mi się pewna dziewczyna i jakiś czas temu zainicjowałem z nią kontakt. Jestem na dobrej drodze, aby wejść w nią w związek - mówi mi, że chciałaby takiego chłopaka jak ja, spędzamy razem czas (wypady na zakupy), oraz zdobyłem jej zaufanie na tyle, że opowiada mi o swoich koleżankach, byłych etc.
Wczoraj zaprosiłem ją na romantyczną kolację i wiecie co? Nie dość że przyjęła propozycję, to spytała, czy może wziąć ze sobą kilka koleżanek () Pewnie chce się przed nimi mną pochwalić.
Życzcie mi powodzenia! :)
A wy z tagu #przegryw nadal mówcie, że z przegrywu nie da się wyjść, mam z was polewkę ( )
#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randka #randki #zwiazki #czujedobrzeczlowiek
dumnymagazynier - Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej być nie ...

źródło: comment_1611397334pPlTAbcAY5NGMA7TRkW3Aa.jpg

Pobierz
  • 16
@dumnymagazynier: Jeśli to nie żart to bym uważała z tym zapałem, brzmi to wszystko dosyć koleżeńsko.. Opowiada Ci o swoich byłych, bierze Cię na zakupy, na romantyczne spotkanie przyprowadza koleżanki - jakbym była bardzo zainteresowana to nigdy nie wzięłabym faceta na zakupy żeby go zanudzać i wolałabym spotkanie sam na sam
@dumnymagazynier: Czy Ty se jaja robisz? Dopiero co nawiązałeś jakiś kontakt z pewną laską, chodzisz z nią na zakupy (dlaczego nie na normalne randki?), a gdy ją zaprosiłeś na kolację to ona...chce wziąć ze sobą swoje koleżanki...Serio, myślisz, że zainteresowana Tobą laska chciałaby przytargać jakąś konkurencję, zamiast być z Tobą 1 na 1?