Wpis z mikrobloga

Majac 35 lat wiem ze logika nie istnieje, albo że jest względna.
Dobrze pracujesz, przynosisz zysk do firmy etc
Lecz.
Liczą się różnej maści kierownicy i ich kompleksy. Do tego często w firmach robi sie wały i uwala osobe którę za dużo widzi.
Pracowałem wiele lat temu w fabryce (była mowa o niej ostatnio na wykopie ze pada), zarabiałem 1200zł netto na miesiac (czyli tyle ile w UK oszczędzam na tydzień), zrobiłem
@czekerout:
Ja tę walniętą firmę (i spółki zależne) bojkotuję od czasu chorej postawy wobec LeMonda.
Szczerze - różnice na sprzęcie są minimalne, liczy się pewny serwis. A firma od największego koksa kolarstwa nawet nie robi niczego wybitnego, z szos najbardziej podoba mi się i tak biała Dogma F10 w tarczach, ale to nie mój poziom.
Za to IMHO najładniejszym rowerem do TT był Avow Advanced z 2017, tylko że to "linia
mamy po około 25 lat, dziewczyna 5 lat mieszkała z rodziną w Szwecji i umie język szwedzki bardzo dobrze. Każdy Szwed zna angielski, a ja tez mówię dobrze po angielsku. Różowej ojciec ma tam dom. Ona znajdzie pracę bez problemu, a ja idę do nowo otwartej firmy teścia. Teraz zamierzamy siedzieć rok tam - wyspa Gotland, bardzo fajne miejsce.


@onmatopeja: O widziałeś pan.. i tak sobie można żyć, kiedy wszędzie ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Angens:

Gdyby nie logo rower dla mniejszych byłby nawet OK :))

Nie znam się na TT, po 5 km biegu lecą mi łzy z rozpaczy, bo stawy mówią już dość, mam gravela na oponach 650x47c i pływam nie więcej niż 220 km rocznie. Także triathlon może kiedyś, na pewno w innym wcieleniu, o ile reinkarnacja istnieje.

Nawet nie słyszałem o akcji z LeMond, ale Wykop, bawi, Wykop uczy...wykop rozwija.

Dzięki za
@czekerout: Jeżeli ogarniasz rower (i treningi Ci nie szkodzą), to większość zawodów TRI ma opcję sztafet. U nas Żona biegała, ja rower i znajomy zwerbowany na pływanie. I ten znajomy zaczął nawet solo startować, debiut od razu w kategorii M50. Zresztą, "dziadki" są twarde. Kiedyś na sztafecie dojechał mnie typ solo z M65, dużo mnie tam nie wyprzedził, ale się ścigał z drugim orłem w M65 i z nim wygrał (o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Angens: dzięki za wyjaśnienie, ale nie nadaje się do TT, mój kolega ze szkoły osiąga jakieś tam sukcesy w tej dyscyplinie sportu.

Rower w zasadzie to oryginalnie zwykły podstawowy gravel na szosowych 700x30c ale rok spędziłem w lesie i naszła potrzeba czegoś lepiej jeżdżącego po lasach, te szosowe 30 nie nadawały się bo cieły podłoże jak laser :) i tak mam dwa sety kół.

A rower ustawialem sobie sam, z internetu,
poczuciem humoru 10 latka w miejscu pracy


@Frygus96: O to za takie humory to by u nas dawno się łby posypały.

- zasłanianie paletą z podkładkami drzwi do sterowni ( oczywiście wewnątrz był operator, który chwilowo ciął komara )
- smarowanie olejem klamek ( raz nawet mistrz zmiany się na to naciął, chociaż on nie był przewidziany w scenariuszu )
- oklejanie taśmą i folią pulpitów kontrolnych
- ewentualnie szafki roboczej
Dziadki są twarde bo niewiele im już zostało, wiem to z autopsji kończę właśnie M40 i lada moment wchodzę w M50 :) osiągniesz ten wiek sam zobaczysz, aby godnie się starzeć ( ͡ ͜ʖ ͡)


@czekerout: Oj tam oj tam ;-)

Po ok. 15 latach przerwy w regularnej aktywności w 2014 wróciłem do roweru i biegania. Pierwsze zawody na 5km w 2015 to czas 24:39 i