Wpis z mikrobloga

Na wydanie warunków zabudowy, które powinny być wydane w max. 2 miesiące, czeka się ponad 6, bo brakuje im kadry. Wydluza się okres inwestycyjny, ponoszone są realne straty przez inwestorow. No ale niech wszyscy zmienia pracę na sektor prywatny.


@Majsterzyna: Stwórz biurokratyczne wąskie gardło przemysłu i inwestycji, narzekaj że zaczyna jeszcze gorzej działać niż do tej pory. Mam lepszy pomysł. Zamiast czekać na chętnych do pracy może czas uprościć przepisy, wdrożyć
@Strahl: sory 34 lata. Szpital na mazurach. Chirurg ortopeda. W Lublinie nie chcidli go starzy lekarze dopuścić do stołu to pojechał na Mazury gdzie przemysł drzewny. Ogromny dom nad jeziorem i Mercedes odebrany w Warszawie z wielką kokardą na masce. Nie jest to syn lekarza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rafal-heros wybacz, ale twoje gadanie nie trzyma się kupy, chirurg orotopeda 34 lata? ok liczymy studia zaczynasz w wieku 19 lat kończysz masz 25 lat, później 13 miesięcy stażu, później specka (o ile od razu się dostaniesz) czyli masz 27 lat i zaczynasz specke. Chirurgia 6 lat, ortopedia 6 lat plus czekanie na egzamin(2 razy w roku) wychodzi mi że wiek około 40 lat(w najlepszym wypadku) pozdrawiam lekarz level 33
@Shatter bez żartów, moja mama ogarniała przynajmniej dwa i pół plus nauczanie indywidualne, bo pracowała w szkole z oddziałami integracyjnymi. Do tego korepetycje, egzaminy i przygotowania do konkursów z dzieciakami - całość w dwóch szkołach gminnych. I to nie z przedmiotu o ostrzeniu patyczków tylko z matmy i fizyki.
Kwestia dobrej organizacji pracy.
ludzie którzy głosują na PiS w większości przypadków mają jakiś kompleks PO. wystarczy rozmowa z moim ojcem i słyszę "A ZA PEŁO TO LEPIJ BYŁO????". tak jakby istniały tylko dwie partie.


@benzdealer: Tylko prawda jest taka, że było w cholerę lepiej, w każdym aspekcie, chociaż trzeba zaznaczyć, że do ideału sporo brakowało. Największą ironią losu jest to, że zwolennicy pisu, którzy tak się fapują do tego całego socjalu, kompletnie zapominają, że