Wpis z mikrobloga

@VernonCape: Jesteś debilem, jakich mało. W Twoim mniemaniu jestem niewolnikiem, bo płacę państwu podatki, ponieważ jestem prywaciarzem.

Ale, że masz z 12 lat to wydaje ci się, że praca u kogoś to brak godności xd mam nadzieję, że jak już będziesz mieć pełnoletniość to zostaniesz wolnym i niezależnym lachociągiem.
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: nie zmienia to faktu, że jak pracujesz na dziennych, to nie masz czasu na nic innego. Jak nie musisz pracować to lepiej poświęcić ten czas na pasje i rozwijanie się w jakiś sposób. Na rozmowie o pracę jako konstruktor nikogo nie będzie obchodziło, że zbierałeś truskawki. Jak ktoś narzeka, że nagle musi 8 godzin siedzieć w robocie, to wcześniej nie chodził do szkoły, nie musiał wstawać wcześnie rano, nie
  • Odpowiedz
Jak ma 21 lat i studiuje to chyba nic dziwnego, że nie pracuje?


@zagu: a potem w wieku 23 kończą magistra i płaczą, że prace w Polsce można dostać po znajomościach, a poza tym pracodawcy wymagaj 5 lat doświadczenia, a ten mój kolega to jakoś prace dostal, pewnie ma znajomości

pozdrawiam, zacząłem prace na pierwszym roku studiów i kończe 8 rok doświadczenia, to była najlepsza decyzja w moim życiu.
  • Odpowiedz
@lubiemeble to, ze nie pracuje to nie jest jakies negatywne ale, to ze napisala w taki sposób, ze nie chce nikomu sluzyc to juz dziwne. Ja unikalem pracy, jak ognia i nie zaluje. Jak na inzynierce w wieku 23 poszedlem do pracy na UoP, tak juz zapierdzielam 12 lat ciągiem, bez przerw miedzy zmianami miejsc pracy, wiec nie zaluje ze sie wcześniej opierniczalem :)
  • Odpowiedz
  • 4
trafiłem dziś na LinkedIn na wpis, w którym jakiś typ pytał w jakim wieku ludzie zaczęli życie zawodowe. były 4 opcje do wyboru, 13-18, 19-25, 26-30, 31+ i można było na nie głosować wybierając odpowiednie reakcje (lajki). najwiecej głosów było na 13-18, a w komentarzach moje ulubione historie, że ja to pierwsza praca w wieku 14 lat, a wyprowacka od rodzicuw w wieku 16 lat (a właściwie to 15.9 bo miesiąc przed
Patres - trafiłem dziś na LinkedIn na wpis, w którym jakiś typ pytał w jakim wieku lu...

źródło: comment_161139930325cnL4tXRDLDTcZxUhTI3u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
WITAM PANA NA ROZMOWIE O PRACĘ

OOO WIDZĘ PRACOWAŁ PAN 8 LAT TEMU NA ZBIORZE TRUSKAWEK. NO NO.

A ROK PÓŹNIEJ JAKO PRZYDUPAS NA BUDOWIE. CUDOWNA SPRAWA.

A NA STUDIACH DORABIAŁ PAN W SKLEPIE? O CHOLIPKA

Z PANA DOŚWIADCZENIEM MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ PANU STANOWISKO MENADŻERA I OWOCOWE CZWARTKI, CO PAN NA TO


@
  • Odpowiedz