Wpis z mikrobloga

@przeciwko78: dowodów na podstawie których mnie oczerniasz, jak pisałem wyżej:

jesteście takimi samymi januszami karmiącymi się stereotypami jak wasi starzy, z których tu śmieszkujecie.

@przeciwko78: jakieś źródło czy po prostu kłamiesz próbując nas oczernić bez żadnych dowodów

Zero
  • Odpowiedz
@Deska_o0: > rozumiem że poświęciłeś życie obserwacjom starych bab i stąd te wnioski, a zaraz oczywiście przedstawisz dowody?
Czego konkretnie ode mnie oczekiwałeś popełniając taki wysryw?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Pisałem żeby tych nie ludzi nie oceniać jako kretynów, którzy stoją w kolejce bez celu.
Bo stan służby zdrowia jest dramatyczny i często żeby zapisać się do specjalisty to trzeba brać udział w takich upokarzających eventach.
Myślałem że to jest oczywiste.
  • Odpowiedz
Pisałem żeby tych nie ludzi nie oceniać jako kretynów, którzy stoją w kolejce bez celu.


@przeciwko78: źródło, albo skończ wreszcie kłamać

Bo stan służby zdrowia jest dramatyczny i często żeby zapisać się do specjalisty to trzeba brać udział w takich upokarzających
  • Odpowiedz
jeżeli uważasz że stoją tam bez celu bo są debilami


@przeciwko78: z ad personam i kłamstw przechodzisz do próby wmówienia mi własnych urojeń, no chyba że tym razem pokusisz się o dowody
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: Pracuje w budynku rejonowej przychodni. Co się tam dzieje to masakra przed wejściem czeka 30 staruszków jeden na drugim żadnych odstępów ani nic a chodnik długo i szeroki tłoczą się na sobie bez sensu większość ma maski na brodach i jeszcze gadają do siebie. Tak bardzo chronimy staruszków a sami mają to w dupie.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Lubią nie lubią, gdyby się bali to zachowali by odległość, no ale tak to jest ze staruchy pod które wszystko się układa mają najbardziej w------e na tego wirusa.
  • Odpowiedz
Serio tak trudno zrozumieć że ludzie ze skierowaniem do specjalisty chcą się do niego dostać?


@przeciwko78: to pokazuje jakim chlewem obsranym gównem jest ten kraj. Powinni się zapisać telefonicznie a potem przychodzić na konkretną godzinę
  • Odpowiedz