Wpis z mikrobloga

@L3stko: do nich nie można z agresją bo to nic nie daje, kulturalnie spokojnie wytłumaczyłem( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak drzwi otworzyli to lecieli jak mucha do gówna (_ )
  • Odpowiedz
@Deska_o0: @fortySeven: Na pogawędki chodzi garstka dziadków z demencją. Z tego zdjęcia to nie wynika, to wygląda na desperacką próbę zapisania się do specjalisty.
Serio tak trudno zrozumieć że ludzie ze skierowaniem do specjalisty chcą się do niego dostać?
Tak wam wykop mózgi wyżarł że wszystkich starych ludzi wrzucacie do jednego worka?
jesteście takimi samymi januszami karmiącymi się stereotypami jak wasi starzy, z których tu śmieszkujecie.
Zero empatii,
  • Odpowiedz
@Deska_o0: działam w tej branży i coś o tym wiem. W Polsce najtrudniej rozpocząć leczenie. Nie byłbyś taki mądry z wykrytą poważną chorobą i brakiem możliwości jej leczenia z powodu dziadowskiego systemu opieki zdrowotnej.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: NFZ mnie nie leczy od lat i nie zmienię tego raczej do końca życia, ale czekam na te dowody o które prosiłem wyżej, chyba że przyznasz że piszesz oby pisać i oczerniasz mnie na podstawie własnych wyobrażeń
  • Odpowiedz