Wpis z mikrobloga

@max1983 no dobra, usiadłem na kibel to odpiszę.
Ale twoje gadanie jest jak mówienie że patusy mają lepsze życie bo się nie przejmują niczym, nie mają czym i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.
No tak.
Można nic nie robić, ale po co? Potraktuj to jako radę. Można nie mieć zainteresowań, ale lepiej je mieć. Na tym polega życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Djapko: @Upssy: No ale co w tym dziwnego?

Standardowe gadanie patrząc na świat jedynie z własnej perspektywy. To jest tak jakbyście napisali "depresja, jaka depreeeesja? wyjdź idź pobiegać".

Ludzie są różni i tak, są ludzie którzy nie mają żadnych wielkich zainteresowań czy pasji.

"To może zainteresujcie się czymkolwiek?" Serio? xD

Może zainteresuj się szydełkowaniem, albo nie wiem... grą w tryktraka.

Nie? No nie, bo to tak nie działa i nie
Ale twoje gadanie jest jak mówienie że patusy mają lepsze życie bo się nie przejmują niczym, nie mają czym i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.


@Goronco: w pewien sposób tak właśnie jest. Taka stereotypowa "głupia blondynka" nie przejmuje się tym, że jakieś ocieplenia klimatu, że coś wypada bądź nie, że co sobie ludzie pomyślą itd. itp.
DLA NIEJ to życie jest spoko beztroskie. Dalej patrzysz na nią i na
Ja tez takich nie mam, ale nie wierzę, że istnieje czlowiek ktory nie lubi nic, a jego jedynym zajęciem jest chodzenie do roboty.


@Upssy: a ja wierzę, bo ludzie są różni i jest ich mnóstwo. Poza tym w twoim przykładzie nie jest tak, że on niczego nie lubi. Jego życia zajmuje praca i jeśli nie odczuwa z tego powodu problemów, nie czuję że coś traci, że coś go omija to gratuluję
To moze się zainteresujcie czymkolwiek zyeby etatowe?


@Djapko: ale ty sobie zdajesz sprawę, że przez ograniczenia pandemiczne większość placówek kulturalnych została zamknięta i nawet mając milion na koncie nie możesz pojechać do wielu miejsc bo są #!$%@? zamknięte
To co? Może to lubią. Życie jest bez sensu, w końcu umrzesz i wszyscy dla których tą prace wykonywałeś też. Może przynajmniej oni będą się dobrze bawić zanim zginą?


@ItsFine: jak ktoś sobie nie wyobraża życia bez pracy, to też ją lubi raczej. Wykopki znowu odkrywają, że nie każdy myśli tak jak oni XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djapko: z doświadczenia wiem, że jak się chodzi do pracy to chce się zrobić wszystko tylko nie praca ale na urlopie mi się nic nie chce i mi się nudzi. Jak coś to mam hobby więc to też nie tego kwestia.
jak bym miał 10mln na koncie to z chęcią rzucił bym pracę by mocniej rozwijać swoje hobby. Nie rozumiem ludzi dla których praca = życie.


@Wygryw_z_wyboru: cóż, ktoś mógłby powiedzieć , że to jedynie świadczy o tym, że wybrałeś sobie gównianą pracę.
Bo najlepiej związać pasje z pracą i wtedy problem znika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@max1983: gdybym w wieku 15 lat wiedział to co wiem w wieku 30 lat o życiu to na pewno inaczej by się potoczyło. Teraz już trochę za późno na rzucenie wszystkiego w #!$%@? by próbować zarabiać na hobby.
@Djapko:
Nie mam pracy od roku i na prawdę nie było dnia bym wstał i pomyślał "dziś nic do roboty".
Zawsze się coś znajdzie.
- chodzenie w góry (robię KGP)
- remonty w domu
- sprzątanie, sprzedawanie starych rzeczy itp
- picie i imprezy
- granie w gry (mało)
- oglądanie filmów
- wspinaczka (ścianki otwarte)
- narkotyki
- jeżdżenie na rowerze
i wiele innych.
Chciałbym układać puzzle, ale czasu już
deryt - @Djapko: 
Nie mam pracy od roku i na prawdę nie było dnia bym wstał i pomyśl...

źródło: comment_16113159799A94Ux8SMupJoYLMsVPfhu.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Djapko: są ludzie którzy lubią pracować. Jeszcze jak się pracuje z fajnymi ludźmi - to trudno się dziwić. Człowiek potrzebuje zajęcia, sensu w życiu, że o czymś takim jak etos pracy nie wspomnę. Homo Faber.

@Bartholomaeus: no jak możesz robić cokolwiek, bo osiągnąłeś wolność finansową, to uwaga - możesz nawet pracować! Ci idioci tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sęk w tym, że możesz pracować:
no cóż... Żyjemy w kraju, gdzie większość ma pochodzenie chłopskie. A chłopstwo w naszym regionie oznaczało prawie niewolnictwo. Tyle pokoleń wychowywanych w reżimie harówki i #!$%@? - no to musiało zostawić ślad na mentalności.


@Bartholomaeus: ale #!$%@? xd. To skąd w takim razie te oświecone wykopki, które zbierają tysiące plusów swoimi "inteligenckimi" (w kontrze do chłopskich oczywiście) tezami i wysrywami?

Zresztą jak już tak myśleć, to prędzej powiedziałbym, że chłop to