Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Oto "mądrości życiowe" Lilmasti. Brzmią dobrze, niestety jednak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Jeżeli jesteś kozłem ofiarnym do bicia to jest TWÓJ problem. Twoi oprawcy mają z Ciebie pośmiewisko. I to Ty na tym tracisz! Nie oni.

Kolejna sprawa to to, że osoby poniżane w okresie szkolnym zazwyczaj wyrastają na niezaradnych życiowo przegrywów. Popadają w nałogi i są odrzucani przez kobiety.
Widzieliście kiedyś, żeby jakakolwiek dziewczyna pocieszała poniżanego w klasie przegrywa? Otóż nie moi Państwo! Dziewczyny przyłączają się by jeszcze bardziej gnębić takiego nieudacznika! Mają w genach odrazę do samca omega!

A ich oprawcy bardzo często mają ego wystrzelone pod sufit. Poniżanie szkolnych przegrywów jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, że są alpha i stoją na czele hierarchii!

To co ona tu pisze to kłamstwo.
#przegryw #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #szkola #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #szkalujprzegrywa #lilmasti
B.....W - Oto "mądrości życiowe" Lilmasti. Brzmią dobrze, niestety jednak nie mają ni...

źródło: comment_1611230234mI6JaxypTfZa8giZoJKO7c.jpg

Pobierz
  • 52
@eschatoestetyzm: Myślisz że ominął mnie #!$%@? ? Mylisz się. Skończyłem obrywać pasem kiedy po którejś akcji (jeśli dobrze pamiętam strzeleniu kolesiowi 2 klasy wyżej z pręta w jaja) przy #!$%@? od ojca zacisnąłem zęby i wytrzymałem ból. Po wszystkim uśmiechnąłem się i powiedziałem dwa słowa : "Było warto".
Po prostu poszedłem inną ścieżką, dzięki czemu mam sadystyczne skłonności i po części jestem socjopatą. Przede wszystkim rachunek zysków i strat. Mogę wytrzymać
@Blackpill_RAW: To co napisała lilmasti mija się z prawdą, raczej nigdy nie miała tego typu problemów. Ja już od podstawowki, aż po technikum byłem gnojony przez silniejszych. Wcale to nie były osoby "głupsze", mniej inteligentne ode mnie. Po prostu wyczuli, że nie jestem im w stanie nic zrobić. Dlatego okresu szkolnego dobrze nie wspominam. I właśnie teraz jestem w tym okresie, że jako prześladowany, powinienem odnosić sukcesy. Niestety tak się nie
@vympayer: Ja to widzę tak, że czuje się taki podświadomy zew żeby być z silniejszymi od siebie, a do słabszych czuje się pogardę. No i jak jakaś osoba np. bullies, czują do słabszych pogardę i pokazują ją, to znaczy że nie są silni.

@Pawemol12: oczywiście że jako ten prześladowany, odnosi się w życiu większe sukcesy :) Tak jak powiedziała ta szmata seksmasterka karyna czy jak jej tam.
Problem w tym
@Blackpill_RAW: im dłużej taka osoba pozwala na #!$%@? siebie, tym gorzej dla niej. Trzeba od razu się #!$%@?ć w takiej sytuacji, nawet jeżeli dostaniesz #!$%@? 10 razy gorszy, ostatecznie taki bully zostawi ciebie w spokoju, bo 'cośtam' zawsze oddasz.
@Pawemol12 ja mam trochę inaczej. Też były to "normalne osoby" "wzorowi uczniowie", ale z tego co się zapowiada będą #!$%@?ć w januszexie za psi grosz, po liceum, bez studiów, bo nie mieli planu na życie w gimnazjum. Ja za to poszedłem na swój kierunek, gdzie zarobki w nim są dosyć dobre taka średnia krajowa/powyżej i na dodatek w okolicy dużo jest ofert pracy z tej dziedziny dodatkowo nie jest to liceum, więc