Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Oto "mądrości życiowe" Lilmasti. Brzmią dobrze, niestety jednak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Jeżeli jesteś kozłem ofiarnym do bicia to jest TWÓJ problem. Twoi oprawcy mają z Ciebie pośmiewisko. I to Ty na tym tracisz! Nie oni.

Kolejna sprawa to to, że osoby poniżane w okresie szkolnym zazwyczaj wyrastają na niezaradnych życiowo przegrywów. Popadają w nałogi i są odrzucani przez kobiety.
Widzieliście kiedyś, żeby jakakolwiek dziewczyna pocieszała poniżanego w klasie przegrywa? Otóż nie moi Państwo! Dziewczyny przyłączają się by jeszcze bardziej gnębić takiego nieudacznika! Mają w genach odrazę do samca omega!

A ich oprawcy bardzo często mają ego wystrzelone pod sufit. Poniżanie szkolnych przegrywów jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, że są alpha i stoją na czele hierarchii!

To co ona tu pisze to kłamstwo.
#przegryw #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #szkola #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #szkalujprzegrywa #lilmasti
B.....W - Oto "mądrości życiowe" Lilmasti. Brzmią dobrze, niestety jednak nie mają ni...

źródło: comment_1611230234mI6JaxypTfZa8giZoJKO7c.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Bochunowski: jak jesteś słabym przegrywem to nie masz szans i najsłabszym i z najsilniejszym. Natomiast z bójek ulicznych które widziałem to gdy dostawał najsłabszy reszta walczyła dalej a jak już padł najsilniejszy to morale spadało i reszta uciekała w popłochu. Jak już masz plan się postawić to celuj w największego bo inaczej to nic nie da.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Brak akceptacji =/= gnojenie i prześladowanie.
Dwa pierwsze zdania napisała z sensem. Dalej #!$%@?.
Odpowiedzią na przemoc jest jedynie zwielokrotniona przemoc. Tyle że to k0biety nazwą "niedojrzałym podejściem" i "toksyczną męskością". Bo kiedy mężczyzna podejmie wendettę nie mogą już nad nim zapanować. A jak powszechnie wiadomo, mężczyźni boją się tego, czego nie znają, kobiety tego nad czym nie mogą zapanować
W moim czarnym serduszku dalej jest wspomnienie z 4 klasy
  • Odpowiedz
gdybyś był w stanie wygrać mentalnie lub fizycznie z najsilniejszym to nigdy byś w takiej sytuacji się nie znalazł


@Bochunowski: Haha. Ja jestem przykładem, bo byłem dużo silniejszy niż którykolwiek z tych patusów. Zmówili się w 3 naraz plus patuska nagrywająca i przegrali i woźny mi wręczył mopa, żeby posprzątać, bo jak jednemu z nosa pociekło to się wszyscy zesrali.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Najlepszą rzeczą jaką można robić będąc kozłem ofiarnym to walczyć, jeżeli będziesz dostatecznie mocno i długo uprzykrzać im zabawę to powinni cię wymienić na kogoś innego. Oczywiście ludzie są różni więc to nie zadziała zawsze.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Prześladowanie w klasie to bardzo powszechny problem. Prawdą jest że ci co prześladują maja problem z własną samooceną. Jednak to osoba prześladowana jest z reguły najbardziej stratna w tym wszystkim. Osobom prześladowanym zwykle proponuje się psychoterapię poznawczą. Siła fizyczna nie jest tak bardzo istotna jednak trzeba mieć odwagę aby działać w tym kierunku. Można iść prosto do dyrektora szkoły lub po prostu zadzwonić na policję. Tylko dzieci mają całkiem inny
  • Odpowiedz