Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? ta Polska, czy jest inny kraj (może poza USA) w którym jest aż tylu debili? Przecież my jesteśmy jakimś fenomenem społecznym, nalej Polakowi 18 letniej whisky, powie że żubrówka lepsza, daj Polakowi szczepionkę, powie że zabija, no tak, bo cały ten koronawirus to jest jeden wielki spisek. Dlaczego Polacy tak jak np Nowo Zelandczycy nie mogą być chociaż trochę posłuszni? Ten jeden raz gdy władza chce zrobić coś dobrego dla społeczeństwa, to nie, moim obowiązkiem jest przeciwstawić się, lepiej żeby tysiące przedsiębiorstw upadały bo chcą nas zachipować... w skrócie, brak mi słów na polskie społeczeństwo, jesteśmy hindusami europy, lepiej słuchać się Bosaka niż medyków, dziękuję za uwagę, jestem #!$%@?
#koronawirus #szczepienia
  • 34
@lashan121:

Ten jeden raz gdy władza chce zrobić coś dobrego dla społeczeństwa


Już widzę, że mógłbym tobie sprzedać garnki czy kocyk magnetyczny. Bo chciałbym dla ciebie dobrze. Zapamiętaj dziecko że nikt kto nadzoruje i ma mieć z tego korzyść nie chce dobrego dla podwładnych. A jeżeli chce Ci na siłę "zrobić dobrze" to za tym sie kryje coś, na co nie wyrazi nikt zgody. Przez takich jak ty będziemy żyć w