Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska: właśnie, ból dupy Januszy XD

Allegro i Smart to najlepsze co spotkało sprzedaż internetową w Polsce.

Nie dość, że masz wszystko w jednym miejscu i się nie #!$%@? ze stronami Januszexów pisanymi przez kuzyna na informatyce, to jeszcze darmowe dostawy i zwroty, gdzie to allegro pilnuje, żeby kasa się zgadzała.
s.....i - @MercedesBenizPolska: właśnie, ból dupy Januszy XD

Allegro i Smart to na...

źródło: comment_1611059627uU3f6eyNLO8L4bReGXRaxQ.jpg

Pobierz
i myślisz, że masz za free dostawę? Ceny zwykle są wyższe niż w innych sklepach o kilka zł, ale chodzi o wygodę.


@SzybkieSondy: mój czas i bezpieczeństwo sprzedaży kosztują więcej niż parę zł.

Jak kupowałem na allegro suple za 4 stówy i jeden pojemnik okazał się rozwalony, a drugi mocno podrapany, to po rozpoczęciu dyskusji ze sprzedającym, gdzie allegro jest trzecią, aktywną stroną, typ bez gadania uznał, że wyśle mi towar
@bolczan: ano tak, ale to widać w koszyku. Trochę się nie dziwię bo tam można kupić książkę, kubek, albo trampolinę czy 10 metrowy basen ogrodowy, albo altankę czy szopę narzędziową XD mają rozmach..
kurat jeśli chodzi o suple, to w moim przypadku ten sam dostawca miał na allegro ten sam produkt droższy o ponad 20 zł


@SzybkieSondy: a w moim mieli na swoich stronach nawet drożej niż na allegro i jeszcze doliczali za dostawę, sprawdziłem tak kilka razy kilka sklepów bo wszyscy jęczeli, że na allegro prowizja zżera im zysk ale skoro na swoich stronach mają gorszą ofertę to ja mam w dupie ich