Wpis z mikrobloga

co sądzicie o kupowaniu narkotyków przez internet? debilizm, czy raczej nie ma się czego bać? na ile jest to bezpieczne? i jeśli już się ktoś na takie coś zdecyduje, to powinnien szukać raczej w deepwebie z włączonym vpn, czy normalnie w clearnecie bez zmieniana ip? i jak to wygląda z punktu widzenia prawa? sama próba kupienia jakichś substancji w internecie może być powodem by kogoś skazać?
#narkotykizawszespoko #kiciochpyta
  • 32
@Mystoo: tez zadawalem sobie te pytania ostatnio i sprawdz sobie moj psot gdzie wrzucalem jpg kwacha, dalej jestem zielony w temacie ale mneij wiecej wiem jak to dziala i grubo sobie inaczej to wyobrazalem xd sporo mirasow tu sie udziela z pomoca ale jeden przestrzega drugiego ja mogę cos doradzic, pomoc albo zapodac mirka co mnie pokierował jestem dziś nadkwaszony i się ucieszę jesli uczynie dobrze
@Mystoo: dajesz menelowi dyszkę i on za ciebie odbiera paczkę, tak w razie gdyby jednak ktoś się zorientował, że zamówiłeś coś, czego nie powinieneś i zrobiłby prowokację. albo żeby twój ryj się nie nagrał na kamerze.
może przesadzam. a może nie. "you never know, you know" ¯\_(ツ)_/¯
@MEATeate: nom, przydały by mi się jakieś porady. znam gościa co twierdzi, że normalnie kupuje narkotyki umawiając się z jakimiś typami na serwisach społecznościowych, płacąc im bankowym przelewem i dostając towar normalnie do paczkomatu. twierdzi, że jest to w 100% bezpieczne, dlatego zainteresowałem się tematem.

@InterferonAlfa_STG: w sensie jak się zorientują że to narkotyki? i co wtedy zrobić?

@Katechetka: ?? może mniej lakonicznie?

@neverhavebeen: a jakbym po prostu
@neverhavebeen: a jak menel zamiast wrócić to odbierze i ucieknie z fantami?

a jakbym po prostu poszedł odebrać paczkę nocą w kominiarce?

a w jaki sposób Cie to ochroni jak Cie panowie zagadają jak będziesz wracał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mystoo:
tak ogólnie vpn + TOR to nie wcale takie lepsze połączenie od samego tora
@10129: wybrać paczkomat na jakimś odludziu i zakraść się pod niego po fanty w środku nocy. wątpię, że pod paczkomatem będzie na mnie czekała 24/7 oddział swat by mnie aresztować, no chyba, ze czegoś nie wiem
@Mystoo: zależy od ilości albo chęci. zamówisz odpowiednio dużo to będzie obserwacja 24/7 xd
zauważ, że paczka w paczkomacie jest tylko48 (o ile dobrze pamiętam) godzin więc w tym okienku się zjawi odbiorca. to nie jest tak, ze musi ktoś tam siedzieć tydzień. wystarczy jeden samochód z człowiekiem.
@10129: nom, też racja. dlatego chciałbym wiedzieć jak to by sensownie zrobić by zminimalizowac ryzyko wpadki. mój kolega który poprosił mnie bym się tego dowiedział wcale nie ma zamiaru zamawiać jakichś ilość przemysłowych, tylko rekreacyjne, więc wątpię, że będzie na niego robiona jakaś obława za parę gram, chociaż #!$%@? wie tą naszą polską policję.
@InterferonAlfa_STG: jeżeli zatrzymają i dostaniesz wezwanie to ok, nic nie zamawiałem, nie wiem co to za paczka.

a jak puszczą i Cie panowie odwiedzą parę minut po wizycie listonosza? jakie są na to szanse realnie? nie wiem, pytam.
ogólnie to co można by kupić w deepwebie co nie jest w polsce nielegalne lub przynajmniej jest zdekryminalizowane tak żeby można było oswoić się z kupowaniem rzeczy w ten nietypowy sposób bez ryzyka wpadki? kolega pyta