Wpis z mikrobloga

co sądzicie o kupowaniu narkotyków przez internet? debilizm, czy raczej nie ma się czego bać? na ile jest to bezpieczne? i jeśli już się ktoś na takie coś zdecyduje, to powinnien szukać raczej w deepwebie z włączonym vpn, czy normalnie w clearnecie bez zmieniana ip? i jak to wygląda z punktu widzenia prawa? sama próba kupienia jakichś substancji w internecie może być powodem by kogoś skazać?
#narkotykizawszespoko #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
Ja zamawiam do domu na goła klate tylko adres szyfruje PGP i tylko raz miałem przypał jako poczatkujacy ćpun zamawiałem tabletki ekstazy do akademika z Holandii co było idiotyzmem jak teraz o tyn myśle i musiałem się pucować celnikom ale obyło się bez przypału xD także zamawiać nie orać
  • Odpowiedz
@Mystoo jak się boisz to naprawdę nocą odbieraj i paczkomat gdzie masz wszystko na widoku, ale no pomysl, jak ci ktos wyślę paczke i ona dojdzie normalnie na drugi dzien, to kiedy niby ten swat team mialby ogarnac akcje zeby cie zlapac? :)
  • Odpowiedz
Uwazaj na wyjeby, bo ja mialem wyjebke na poleconym tutaj od kilku osob kontakcie. Mysle ze nie ma sensu skradac sie po nocach do paczkomatu, bo jeszcze wiekszy pszypau chodzic po nocy z czyms czego posiadac noe mozna
  • Odpowiedz