Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie: tzn jak chcesz zrobic 100% to pewnie jest trudno. Przeszedłem niedawno bo był w plusie i nie było jakoś trudno, no ale grałem w dużo gier na nesie i snesie, więc mam pamięć mięśniową do tego typu rozgrywki z dzieciństwa.
@sm_m: no spoko. Te ostatnie wyzwania są właśnie mega trudne, o wiele trudniejsze od czegokolwiek w soulsach, pytanie czy one już nie są aż za trudne albo trudne na siłę. Wiadomo, zrobić się to da, ale w stosunku do reszty gry jest to mega nierówne
@Cinkito: niezupełnie, zwłaszcza, że masz już wszystkie charmy, wymakszony nail i teoretycznie skilla, więc wystarczy dobry build i skuteczne uniki i wszystko da się zrobić, a o to właśnie chodzi, żeby było wyzwanie
@tarkaz: moim zdaniem to było przesadzone. Gdyby nie glitch na nieśmiertelność to zrobiłoby to pewnie z 5% graczy. I żeby nie było, ja lubię trudne gry, dużo grałem w soulsliki, w platformówki typu Cuphead czy Celeste, ale ta końcówka HK jest po prostu męcząca. Przechodzisz grę w miarę na spokojnie, przechodzisz panteony (bo te 4 z 5 są jeszcze w miarę, Pure Vessel jest trudny, ale w porównaniu do AR to
@Cinkito: właśnie o to chodzi, żeby było nieliczne grono tych co dali radę, zwłaszcza bez jakiegoś glitcha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podobnie jak ninja gaiden, ponad 30 lat od premiery, dalej uznany jest za jedną z najtrudniejszych gier, podobnie Hollow Knight za 30 lat będzie ogrywany przez nowe pokolenie, które będzie męczyć się z tymi bossami i o to właśnie chodzi, to czyni ten tytuł wyjątkowym, że