Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, pracuje w IT już dość długo ale tak serio to mało co umiem. Mimo to chciałbym więcej zarabiać. Jaka firma byłaby dla mnie najlepsza?
#pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6003fdaa535d82000a0d19d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: A dlaczego w ogóle sądzisz, że powinieneś więcej zarabiać? Na jakiej podstawie myślisz, że ktoś w ogóle będzie chciał cię przyjąć jak się zgłosisz?! Sam zdajesz sobie sprawę, że jesteś miernotą i uwierz, inni też to wiedzą lub będą wiedzieć po I etapie rekrutacji. Ty myślisz, że jedna firma płaci x, ale istnieje druga, gdzie płacą 150%x za to samo, bo to dobrzy ludzie?! No #!$%@?...proszę cię, co to za
@Arktosik: Nie wiem, ale ja stałe podnoszę swoje kompetencje co tydzień robiąc coś nowego w pracy, bo nauczyłem się tego w czasie prywatnym, na prywatnej infrastrukturze - albo na odwrót. Staram się robić swoją robotę najlepiej jak się da, żeby szef chciał mi dać podwyżkę, bo sam będzie uważał że na nią zasługuję. Szef to Twój najważniejszy klient.
nauczyłem się tego w czasie prywatnym, na prywatnej infrastrukturze


@dodgers: OK, super. Dostajesz podwyżkę bo się uczyłeś w domu. Ile godzin tygodniowo (zamiast 40) poświęcasz na 40h pracy i naukę w czasie prywatnym na prywatnej infrastrukturze?
Nie krytykuję nauki prywatnej ale boli mnie to, że czasami mam wrażenie, że niektórzy poświęcają cały czas pracy i nauce. Ja się sporo uczyłem przed rozpoczęciem pracy w IT i na samiutkim początku, potem 99%