Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie z małżonką, jemy późnoobiad i dzwoni telefon, starsza babcia w telefonie po moim 'słucham':
- "haloooo kto mówi???" To się pytam Pani grzecznie a do kogo chciała się dodzwonić a ona na to: "no ale gdzie ja się dodzwoniłam??? Jak pan się nazywa???". No to mówię, że to ona do mnie dzwoni i, że pomyłka - no to się rozłączyła. Za chwilę telefon znowu: "Pani doktór??" Oho sobie myślę: grubsza sprawa xD znowu powiedziałem, że to pomyłka. Ale sobie myślę, pomogę babci i do niej oddzwoniłem i pociągnąłem ją za język- spytałem się gdzie w ogóle chce się dodzwonić- a ona, że do przychodni "wie pan tej na xxx do tej pani doktór co tam przyjmuje" Się pytam a w jakim mieście? Ona, że w #czestochowa a ja #dolnyslask xD To odpowiedziałem Pani Babci, że by mi podała ulicę to jej znajdę w internecie jaki tam jest nr tel i do niej odzwonię znowu. Jak powiedziałem, tak zrobiłem :) Pani była całkiem happy, no i pomyliła się tylko trochę ;) Of kors, jak jej powiedziałem, że się machnęła to powiedziała, że no właśnie taki numer wykręcała :P
Ale starszym ludziom można czasami wybaczyć :)
Oczywiście w tym momencie kierowca pekaesu klaskał a Keanu w międzyczasie karmił piersią.
#aletoprawda picrel
#oswiadczenie & #oswiadczeniezdupy ale w sumie #czujedobrzeczlowiek bo niby drobnostka, ale pomogłem jakiejś tam babci w Częstochowie :)
acidd - Siedzę sobie z małżonką, jemy późnoobiad i dzwoni telefon, starsza babcia w t...

źródło: comment_1610737921meYDA8dbqnPngX0dWGN5xe.jpg

Pobierz
  • 29
@acidd: Pracowałem w korpo, która miała oddział naprzeciwko Luxmedu i najwyraźniej dostaliśmy podobne numery stacjonarne (to ma coś wspólnego?), bo często ktoś do nas dzwonił i chciał się umówić na badania :D

Tym zabawniejszy był fakt, że to było jedyne użycie tych telefonów. Poważnie, przez dwa lata nie widziałem, by ktoś z nich korzystał, bo do wszystkiego był używany Skype.
ja wgl nie odbieram obcych numerów bo strach


@Krasparov: rozumiem i nie piszę to z sarkazmem bo ja jako wychowany jako ekstrawertyk i nie bojący się rozmowy z nieznajomymi czasami wymiękam pod naporem spamu. Ciutkę przeginają niektórzy