Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Milf47: na tym portalu siedzą głównie chłopcy 16-26 lat, mentalnie jeszcze w większości dzieci, więc jasnym było, że te wszystkie farmazony co tu piszą, to są fantazje. Normalny człowiek, który nawet miałby takie relacje, nie będzie się tym chwalić na prawo i lewo, tak robią tylko dzieci albo fantaści. Bardzo dobrze, że go wyjaśniłaś, może jakiś inny kretyn się dwa razy zastanowi, zanim zapostuje takie szambo.
Z drugiej strony, to może
Zgadzam się w 100%, z tym, że uważam, że nic nie jest czarno-białe. We wszystkim można znaleźć dobre i złe strony, z tym, że rzeczywiście, momentami wykop prezentuje poziom rynsztoka i martwi mnie psychika młodych ludzi, którzy to wszystko łykają, jak młode pelikany;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Milf47: mnie też dziwi ten bezkrytycyzm, ale też o rany, jak przeczytałem twoją odpowiedź, to ten sarkazm był dla mnie oczywisty, też mnie to uderzyło, że nikt tego nie wyłapał, chciałem nawet odpisać i wtedy zobaczyłem twoje posty. Kiedyś byłem świadkiem czegoś podobnego na żywo, to miało wymiar, tutaj myślę, że za moment nikt o tym nie będzie pamiętał, albo nie będzie chciał pamiętać...
Niestety takie sytuacje mają też wymiar tragiczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Old_gamer1988: masz rację, ale temat jest bardziej złożony - bo są ludzie, którzy nie mają relacji, ale nie szukają winy w innych, tutaj zaś mamy do czynienia z ludźmi, którzy pompują się nienawiścią do innych, bo sami nie mają tego czego chcą. I to już jest chore.