Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, powiedzcie co sądzicie i czy ja robię dobrze czy źle.
Chodzi o to, że od niedawna jestem w związku. Wcześniej byłam 3 lata w związku i to ja zerwałam.
Czy uważacie, że gotowanie facetowi obiadów (kiedy u mnie jest) i pieczenie mu ciast to jest rozpieszczanie go i może później sie okazać że ma dwie lewe ręce do wszystkiego?
Koleżanki i mama, stwierdziły że nie powinnam mu gotować, bo się za bardzo przyzwyczai. Wg mnie to jest feministyczne poerdololo. Ja lubię dbać o swojego #niebieskipasek i gdyby miał być leniwcem czekającym aż podstawi mu się wszystko pod nos, to byłby nim niezależnie od tego czy mu gotuję czy nie...
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 51
mam nadzieję, że się jeszcze mu odmieni


@rodzer1223: Are you fucking blind? Samo się nic nie zrobi w życiu. Jesteś powieleniem jego matki po prostu. Ten sam wzorzec. Jak sama nie walniesz pięścią w stół i nie powiesz, że teraz zmiana to będzie tylko gorzej. Choć prawda jest taka, że tego związku by pewnie nie było gdyby nie twoje matkowanie. Bo on tak nauczony i tak będzie chciał pewnie całe życie
@Kanarynka: Czyli jak zwykle największym wrogiem związku są "życzliwe" kobiety... Skoro gotowanie sprawia Ci przyjemność to to rób i nie słuchaj głupiego gadania. Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to dogadaj się z chłopem żeby on przejął inne obowiązki (zakupy, pranie itd.). Sam lubię gotować i przez myśl by mi nie przeszło, że to "rozleniwianie". Rozpieszczanie i bycie rozpieszczanym jest czymś wspaniałym. Poza tym Twój facet zapewne nie byłby zadowolony, że
@Kanarynka: Zapytaj się mamy czy tacie w domu nie gotuje i nie piecze ciast by go nie rozpieścić? Czy od czasu do czasu jak przychodzi z pracy wykończony fizycznie/psychicznie daje mu do zrozumienia żeby sam sobie naszykował bo mu sie poprzewraca w głowie. (_ )

Jeśli nie jest leserem to ok, pamiętaj jednak że wszystko z umiarem.
@Kanarynka takie sztywne dzielenie obowiazkow jak w wojsku jest smieszne i generuje dramy, najlepiej jak jedno dba o drugiego. Naturalna powinna byc chec odwdzieczenia sie, jesli ktos gotuje bez przerwy bo zwyczajnie umie to lepiej to fajnie jak na innej plaszczyznie wykazemy sie my i powinno przychodzic to nam z przyjemnoscia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka: Jesli jest w porządku wobec Ciebie, kochacie się, on docenia to że gotujesz i pieczesz a Ty w taki m.in okazujesz mu uczucie to jest ok :)
Nie sluchaj koleżanek, miej swój rozum.
@Kanarynka to tak z ciekawości powiem Ci jak jest u mnie. Ja bym chciał żeby moja gotowała ale ona tego nie znosi.

Ja pracuje w biurze do 16 a od 17 do 20:30 na budowie. Wracam padnięty na ryj i mega głodny.

Ostatnio już nie wytrzymałem i zrobiłem wielka awanturę i od tego momentu ona mi zamawia na pyszne.pl ja jej daje na to 6 stos na miesiąc. Żeby mi zamawiała obiady