Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extaza161: A są już jakieś punkty w okolicy? Jeśli nie, to powinieneś klepnąć. To jest chyba oficjalne stanowisko, że w miejscach mniej popularnych trzeba luźniej do standardów podchodzić.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zbijanie jakiegoś syfu z drewna się nie nadaje. I nie ważne czy jest 100 pokestopów czy 0. Ja takie coś odrzucam i będę odrzucał
@extaza161: ale z ciebie dziecko nie powiem. Tez to znalazłem. Nie widniało na posesji prywatnej, po 2 istnialo na mapach za ogrodzeniem. A po za tym... Wiesz że kryteria odnośnie wyceniania się pozmieniały??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinclar: jeśli ogrodzenie miałoby być wyznacznikiem posesji to by mi ubyło 2.5 hektara xd
Geoportal jasno pokazywał, że to pole na której stał ten syf, było częścią działki obok.

Kryteria się zmieniły? Czyżbym coś przeoczył? Od teraz akceptowalne są 4 deski na opał na krzyż z widocznymi wkrętami na wierzchu? Do tego krzyż do święceń tam wstawiony, czyli profanacja?

Pochwal się swoim profilem na wayfarer
Tak zmieniły. Nawet przechodzą sklepy, prywatne firmy itd. Tak zwana placówka biznesowa w odrzucanych nominacjach juz nie istnieje. Trzeba czytac rozporządzenia co jakis czas są nowe. A co do tej kapliczki, to bardziej karmik dla ptaków. Wiele takich poprzechodziło i nie raz spotkałem sie z nimi w realu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jacktheripper: tylko w takich przypadkach sprawdzam. Kiedy jakieś figurki stoją blisko domów jednorodzinnych ;) Jedni odrzucają z automatu, ja się wolę upewnić. Bo sam mam takiego stopa koło chaty. Wygląda jakby figurka stała na trawniku u sąsiada, a faktycznie tak nie jest.

Skrypt do tampermonkey od razu Cię przenosi do map geoportalu z tym adresem. Więc tylko jedno kliknięcie więcej, ale się śmiej xd

Zapewne was 4 literki pieką, bo wam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacktheripper: to żaden argument, jeśli coś nadal jest na terenie prywatnym.
Poza tym, cały czas mówimy o zgnitych dechach skręconych byle jak wkrętami, żeby to zgłosić. Jakby jakaś faktyczna kapliczka tam stała to byłbym sklonny mimo wszystko to zaakceptować. Ale nie taki syf
@extaza161: na szczęście to wiele osób głosuje anizeli 1 odrzucający. Nie musisz akceptować i tak mamy głosowanie a jqk ma wygrać to i tal wygra. Widziałem już piękne wałki co przechodziły z różnych zakątków świata
@extaza161: u mnie kolega zrobił sobie na swojej posesji wieze Eiffla i napisał że to miniaturka ale zdjecie dodał normalne. Inny kolega dodał wbity samochód w ziemię i bombę atomową (ją akurat gdzie indziej też zaakceptowali)