Wpis z mikrobloga

no oby tak nie było


@shaelix92:

Narażaj kogoś na ryzyko dla własnej zachcianki, a później mów sobie "oby tak nie było" :D
Nataliści są przezabawni.
Dlatwgo nigdy nie zrozumiecie dlaczego najwybitniejsze umysły w historii dzieci nie posiadały, a patologia i biedota mnożyć się na potęgę.
Widzicie jedynie czubek własnego nosa, a dzieciak to kolejna zabawka, bo tak nudne i beznadziejne jest Wasze życie.
po prostu jest frustratem z piwnicy.


@kocurowy:

To zawsze miło kiedy natalista wie, że jestem mężczyzna i siedzę w piwnicy. :D
Przypomnisz mi kto jest na jutro na 11.00 na zbieg umówiony, bo mam kalendarz na stole, a nie chce mi się wstawać :D
: siedz za kabelkiem lepiej. Tak będzie zdrowiej i bezpieczniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shaelix92:

Skończ medycynę, a później pogadamy.
Codziennie muszę oglądać nieudane skutki waszych eksperymentów.
Potem przychodzicie żebrząc o pomoc, a najczęściej nie można zrobić nic poza próba uśmierzania bólu.
Dlatego uważam, że każda taka miernota Twojego pokroju powinna przez pół roku pochodzić przy pacjentach to może do Twojego zakutego łba by dotarło, co robisz,
@cyjanek_potasu: Ja zarabiam 12-15k na rączkę miesięcznie, generalnie stać mnie na dużo rzeczy.
Siedź chłopie w domu z tymi Twoimi herezjami, jako członek tagu #mirkokoksy osobiście Ci przyrzekam, że gdybyś był taki wyszczekany IRL to z kompletem zębów nie wylazł byś z tego spotkania.
zarabiam 12-15k na rączkę miesięcznie, generalnie stać mnie na dużo rzeczy.


@shaelix92:

A to są już najzabawniejsze historie kiedy ludzie chcą oddać wszystkie pieniądze, a ona i tak w niczym nie pomogą, bo pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

Siedź chłopie w domu z tymi Twoimi herezjami, jako członek tagu #mirkokoksy osobiście Ci przyrzekam, że gdybyś był taki wyszczekany IRL to z kompletem zębów nie wylazł byś z tego spotkania.


@shaelix92:
Po
@cyjanek_potasu: Szczególnie zapraszam Cie do zgłoszenia moich 'gróźb' na Policję. Halo @michau, poczebny mój numer IP. To że jesteś kobietą przed niczym Cie nie chroni. A za te obrazy kierowane w stronę innych osób, prędzej czy później ktoś Ci przywali w zęby (° ͜ʖ ͡°)
@cyjanek_potasu: Mięśni ma za dużo, bardziej krav maga robi robotę.
Spokojnie, podpisywałem oświadczenie że nie wykorzystam tych umiejętności w innych celach jak samoobrona.
Został mi też programistyczny umysł, który jest wart więcej jak takie 3 Twoje marne żywota razem wzięte.