Wpis z mikrobloga

I wreszcie przyszedł, mój pierwszy blindbuy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapach wydaje się rzeczywiście trwały, o dużej projekcji. Zapach jest bardzo słodki, nawet jak na mnie, tolerującego wszelki Lacoste Red, 1 Million itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziałbym wręcz, że to perfumy unisex, i równie dobrze mogłaby je nosić kobieta. Mimo to i tak jestem zadowolony, 200ml za 100zł to dobry zakup :)

I teraz przejdę do sedna. Zapach jest OK, choć pewnie nie będzie jedynym na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A trochę na coś takiego liczyłem. Pokazuje mi jednak jedno- tak powinny "brzmieć" perfumy. Zapachu będę dalej szukał, ale koniecznie muszą mieć takie parametry.

Wpisujcie proszę, Wy, bardziej obeznani ode mnie nazwy perfum o takiej projekcji i trwałości, w skrócie o takich parametrach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co warto kupić? Otwieram nitkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro

#perfumy
Kapitalista777 - I wreszcie przyszedł, mój pierwszy blindbuy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapach wydaj...

źródło: comment_1610456596bS5JmVJ8sMh4eIlQuJUzIP.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzadko spotykane w o wiele droższych kompozycjach


@Deska_o0: No właśnie chodzi o to, że Joop Homme jest tani, a ma świetne parametry. Mogę wydać wiecej na drogie perfumy, ale pod warunkiem, że będą miały podobne parametry, co ten tanioch.

I o tym ta nitka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@alvaro1989: Dzięki, sprawdzę.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Ja go używam jako zapachu do samochodu xD leje go do takiej buteleczki z drewnianą zakrętką jest super. Kupiłem kiedyś za 76 ziko. Polecam wychodzi dużo taniej i pachnie przyjemniej niż normalne zapachy do auta.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Niekoniecznie musi być słodkie- w zapachach mogę eksperymentować, ale oczekuję trwałości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co mi po perfumach, które czuję tylko ja, a i to jedynie przez kilkadziesiąt minut, jeśli zbliżę nos do nadgarstka.
  • Odpowiedz
perfumach, które czuję tylko ja, a i to jedynie przez kilkadziesiąt minut, jeśli zbliżę nos do nadgarstka.


@Kapitalista777: brzmi jak opis połowy perfum na mojej skórze xD
Musisz jeszcze liczyć się z tym że na każdym trzyma inaczej i to czego z nosem w nadgarstku nie czuję po godzinie moja różowa musi zmywać z siebie wieczorem bo nadal projektuje
  • Odpowiedz
brzmi jak opis połowy perfum na mojej skórze xD


@Deska_o0: XD

Musisz jeszcze liczyć się z tym że na każdym trzyma inaczej i to czego z nosem w nadgarstku nie czuję po godzinie moja różowa musi zmywać z siebie wieczorem bo nadal
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Franck Olivier Oud Touch na mnie siedzi tak, że zmyć go nie mogę. A większość zapachów jednak że mnie ulatnia się szybko, albo nie trafiam z wyborami. Drugim zapachem, który tym razem ładnie pachnie i miał u mnie dobra trwałość to Eutopie no. 2. Choć nie wiem czy mają start do Joop Homo, jakoś nigdy nie miałem okazji go testować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitalista777: jak teraz oceniasz parametry po 2h od wpisu?
@Deska_o0: vintage z 2003 (ten, którego mam odlewkę) jest słabszy od obecnego. Był wpis, w którym kilka osób miało podobnie zdanie.
@ChacharZWarszawy: to ciekawe. Ostatnio, gdy użyłem Midnight Oud, czułem go przy poruszaniu się kilka godzin po aplikacji.
Robiłem porównanie Midnight Oud z joop homme i MO całkowicie zagłuszył JH.
  • Odpowiedz
jak teraz oceniasz parametry po 2h od wpisu?


@radde88: Powiem ci, że właśnie wróciłem z biegania na zewnątrz, a złapałem się na tym, że kilka razy go podczas biegu poczułem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym, że było trochę więcej psiknieć (jak to pierwszy raz), a i biegałem w koszulce, na którą 2- 3 psiknięcia poszły.

Trwałość i projekcja, może nie "monstrualna", jak niektórzy piszą, ale
  • Odpowiedz
@troloking ostatnio myślałem nad takim pomysłem do auta, ale musze wykończyć oryginalny zapach. Czuć coś w aucie Joopkiem przez drewienko? Na długo starcza taki secik (tak mniej więcej)?
  • Odpowiedz