Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Ta akcja Stanoskiego ze zbiórką na kurtkę Najmana to jest żenada jak #!$%@? ze strony tego krętacza

tl;dr - Najman oddał swoją kurtkę na licytację WOŚP. Stanoski zrobił swoją zbiórkę na zrzutka.pl żeby LUDZIE wpłacali pieniądze za które ON wygra licytację, żeby powiesić kurtkę na ścianie w SWOIM programie na YT.

A ludzie jeszcze mu liżą rowa na profilu ( _)

#kanalsportowy #stanowski #bekazpodludzi
Beeercik - Ta akcja Stanoskiego ze zbiórką na kurtkę Najmana to jest żenada jak #!$%@...

źródło: comment_1610446840W2wrkgKlPY83Cy0aEE4oe8.jpg

Pobierz
  • 45
@Beeercik nie rozumiem

Gdyby Najman dał na licytację samochód/mieszkanie/cokolwiek wartościowego to oczywiście masz rację, słaba akcja. Ale mówimy o bezwartościowej kurtce, która jest memem, więc oprócz kilku zdjęć ze studia nie ma realnie żadnej wartości dla niego/KS. A tak to pewnie kilku ludzi nakłoni dać parę groszy, bo hehe" stanoskiiiii", a finalnie pieniądze trafią do WOŚP, win-win jak dla mnie
@KolegaPatryk myślę że jest w umiejętny sposób wykorzystać swoje zasięgi do pomocy, pod pretekstem kupna tej kurtki mobilizuje ludzi, którzy o wiele chętniej dorzuca coś na wspólny cel, dokładając cegiełkę do tego co robi społeczność z którą się utożsamiają. Finalnie uważam, że więcej z tego dobrego będzie niż złego, nawet jak zrzuta weźmie prowizję
@barystoteles @Beeercik: dla mnie ta sprawa ma podwójne dno. Fakty, że stano dzięki kasie widzów chce wygrać licytacje kurtki najmana i powiesić ją w swoim programie. Z drugiej strony uważasz, że ludzie wpłacający kasę na tą licytację wpłacili by kase po prostu na wośp? No według mnie nie. Jak już mają wpłacać kasę na patole to niech lepiej wpłacą na tą kurtkę, z której kasa pójdzie na wośp.
@Beeercik: W obecnej formie idiotycznie to wygląda, ale myślę, że Stanowski wybrnie z tego i do tego co dostanie na zbiórce dorzuci pewnie z drugie tyle od siebie na licytację
@Beeercik: @kosteq64: @barystoteles: @egonszef: Stanowski od lat robi sobie PR na akcjach charytatywnych za pieniądze frajerów. W 2017 obiecał wpłacającym spotkanie i z obietnicy do dzisiaj się nie wywiązał.

Jak was jeszcze nie zablokował, to wrzućcie mu to przypomnienie na Twittera.
https://www.wykop.pl/wpis/51729741/kolacja-kolacja-ciekawe-ile-osob-pamieta-o-tweetup/
n.....a - @Beeercik: @kosteq64: @barystoteles: @egonszef: Stanowski od lat robi sobie...

źródło: comment_1610454409LRCUjzqyF6IKp8w2MJbPsi.jpg

Pobierz
Z drugiej strony uważasz, że ludzie wpłacający kasę na tą licytację wpłacili by kase po prostu na wośp? No według mnie nie. Jak już mają wpłacać kasę na patole to niech lepiej wpłacą na tą kurtkę, z której kasa pójdzie na wośp.


@irmscherqp: w zasadzie to odpowiedź na to znajduje się w moim pierwotnym poście. Gdyby chodziło tylko o pomoc to nie byłoby płacenia na około tylko prosta zachęta do włączenia
@Beeercik: Co w tym złego? Pieniądze i tak pójdą na WOŚP, a jak nie chcesz to nie wspieraj zrzutki tylko wpłać samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś tutaj niedawno napisał, że ludzie chcą żeby karuzela z Najmanem i Stanowskim się dalej kręciła, ale najlepiej jakby to on kupił za swoje. I tak wpłacił tysiaka xD