Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Ta akcja Stanoskiego ze zbiórką na kurtkę Najmana to jest żenada jak #!$%@? ze strony tego krętacza

tl;dr - Najman oddał swoją kurtkę na licytację WOŚP. Stanoski zrobił swoją zbiórkę na zrzutka.pl żeby LUDZIE wpłacali pieniądze za które ON wygra licytację, żeby powiesić kurtkę na ścianie w SWOIM programie na YT.

A ludzie jeszcze mu liżą rowa na profilu ( _)

#kanalsportowy #stanowski #bekazpodludzi
Beeercik - Ta akcja Stanoskiego ze zbiórką na kurtkę Najmana to jest żenada jak #!$%@...

źródło: comment_1610446840W2wrkgKlPY83Cy0aEE4oe8.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik (nie broniąc Stana) ale sam "chociaż" wrzucił 1k do tej zrzutki, z drugiej strony nikt nikogo nie zmusza, a ta kurtka to tylko taki dodatek bo w sumie idzie to na WOŚP. Myślę, że obie strony tego zrzutowego konfliktu bez sensu się nakręcają :d
  • Odpowiedz
@Beeercik: Fakt faktem, że promuje siebie, ale z drugiej strony sam też wykreował tę "wojenkę z najmanem" i pieniądze - zapewne dużo większe niż normalnie - trafią na cel charytatywny. A gdzie będzie wisieć kurtka Najmana to jest raczej w tym wszystkim nieistotne.

Rozumiem, że to moralnie jest niezbyt, ale nikt tu nie jest pokrzywdzony, a i kasy będzie więcej uzbieranej na jednak dobroczynny cel. Też mnie drażni, że Stano
  • Odpowiedz
@Beeercik: po cichu liczę, że Stanowski za swoje będzie kurtkę licytować, a zebrany hajs wpłaci na WOŚP oddzielnie.

W sumie nie wiem czemu jestem tak naiwny i tak w niego wierzę.
  • Odpowiedz
@Beeercik: No ale czy nie o to właśnie chodzi, aby po prostu zbierać hajs na Wośp ? Nawet jeśli ta cała drama to jest szwindel i ściema dla łykających wszystko pelikanów. Ileż można ciągnąć takie żenujące gówno - ja Ci powiem - tak długo jak ktoś chce je oglądać ;)
  • Odpowiedz
Przecież cały ten projekt to jest komedia. Wystarczy sobie pooglądać tag #kanalsportowy żeby dostrzec, że mejweni mogliby nasikać swoim fanom do buzi, a oni dalej klaskaliby uszami na ich myśl i broniliby gdzie popadnie.

Pol i Smokowski to nudziarze, ale oni przede wszystkim nie zniżają dziennikarstwa sportowego do poziomi osiedlowej patologii.

Stanowski, jak przystało na rozgarniętego cwaniaka, od miesięcy wykorzystuje głupiutkiego Najmana. Całość przypomina troszkę znęcanie się szkolnego cwaniaczka nad głupolem, który nie odda, dlatego ten pierwszy może chojrakować. A jego fani <80 IQ przyklaskują swojemu idolowi i jarają się tą pseudo wojenką.

Z
  • Odpowiedz
@Beeercik: nie to żebym bronił stanowskiego bo nie lubię tego zakolaka ale co tobie za #!$%@? różnica na co kto wpłaca swoj hajs czy kto na co robi zrzutki ja #!$%@? ludzie czy wy nie macie innych problemów? Dobrowolna sprawa każdego z nas. Widocznie zakolanówki szkoda swojej kasy na kurtkę po odklepywaczu parkietu wiec robi zrzutkę i jeśli ludzie sobie tego życzą to wpłaca 10-20 zł. Tak czy owak hajs
  • Odpowiedz
@Beeercik: czemu żenada? Najamn cały czas się #!$%@? do Stanowskiego a ten z niego robi kolejny raz pośmiewisko. Najman domagał się by Stano kupił od niego kurtkę - kolejny symbol, pośmiewiska właściciela a ten ją faktycznie kupi, tyko po to by ja sobie zawiesić jako trofeum. Dodatkowy pocisk dla Najmana - kurtka będzie w tym miejscu, gdzie on nie chciał by Stano, go w kółko pokazywał
  • Odpowiedz