Wpis z mikrobloga

Ci pracodawcy to z chu... Spadli chyba. Przez koronawirusa straciłem pracę na magazynie. Od miesiąca dzwonię i wysyłam CV. Powiedzcie mi oszołomy kogo wy szukacie do pracy? Mam 30lat.Mam 10lat doświadczenia w pracy na magazynie, tyle samo lat doświadczenia w operowaniu wózkami, mam uprawnienia udt, wyższe wykształcenie. Widzę ogłoszenie, dzwonię to nie odbierają albo mówią żeby wysłać CV.oczywiscie nikt się nie odzywa. Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co? Czy może wymaganie na magazyn macie takie że potrzebujecie 20letniego pracownika z40letnim stażem pracy, który będzie dopłacał za możliwość pracy. Jest mi przykro że we własnym kraju nie mogę znaleźć najprostszej pracy.
  • 376
Po miesiącu pojawia się znowu takie same ogłoszenie że szukają magazyniera. Te ogłoszenia to są walki, żeby wyłudzić dane, czy co?


@Krrakowianin1906: Zwykła niekompetencja. Szukają, ale nie wykonują swojej pracy. Wrzucić ogłoszenie jest łatwo, ale przeglądać CVki, umawiać spotkania i trzymać codzienną konsekwencję - to już trudniejsze zadanie. Więc szukają cały rok na okrągło, a odpowiadają na zgłoszenia kiedy im się zechce, albo są już naprawdę przyparci do ściany. To samo
@Krrakowianin1906: No fakt i przez 10 lat nie było okazji znaleźć takiego pracodawcy by pojść wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w koncu nie było rynu pracownika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bierz tego do siebie ale jeżeli przez 10 lat wykonujesz pracę, którą może wykonywać jakiś niedoświadczony młokos, to nie dziw się, że niechętnie chcą Cię gdzieś zatrudniać. Każdy kto ma trochę oleju
@Krrakowianin1906

wysyłam CV też na kierownika magazynu, ale jak nie masz doświadczenia w zarządzaniu ludzmi to lipa. Poza tym ja lubiłem swoją pracę. założę się że dużo osób które chwala się że mają super stanowiska w biurach, czy inne fajnie brzmiące zawody zarabiały mniej niż ja na tym cholernym magazynie


Masz w pełni racje. Chociazby lekarze rezydenci - odpowiedzialnosc za pacjenta pełna, może sie cos spieprzyc w kazdej chwili, praca w stresie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krrakowianin1906: W wieku 30 lat po jakimś gównokierunku i 10 lat na mało wymagającej pracy wyglądasz na super leniwego człowieka. Wolałbym zatrudnić kogoś młodszego co może jeszcze będzie chciał pracować za niską stawkę bo mieszka u rodziców.
Na ciebie bym tylko niepotrzebnie tracił czas.

W poprzednim magazynie miałeś farta z tą stawką gdyż zazwyczaj to połowa tego za tak prostą pracę którą robi się na początku z pustym CV będąc studentem.
@Krrakowianin1906: ja od września nie mogę znaleźć, a mam ponad 6 lat doświadczenia w handlu...i to samo, widzę, że te ogłoszenia, na które wydzwaniam i wysyłam cv, to za niedługo pojawiają się ponownie :/ albo zapraszają mnie na te rozmowy, wszystko mówię tak, jak chcieliby usłyszeć, że jestem dyspozycyjna, że w weekendy nie ma problemu, że coś tam. I gówno. Nie wiem, czego oni oczekują ( _)