Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa na mnie w dupie
Serio.
Nie słucha, nigdy nic nie pamięta, jak pracowałem w innym trybie niż pon-pt nigdy nie wiedziała kiedy mam wolne, zawsze pyta o wszystko 5 razy w tygodniu. Najlepiej jak się obraża "CZEMU MI O TYM NIE POWIEDZIAŁEŚ A WSZYSCY JUZ WIEDZĄ?" Bo jak zawsze zapomniałaś.
Nie ma gustu muzycznego. Nie umie podać choćby jednego utworu, który lubi. Jak ją proszę to zazwyczaj puszcza coś, co ja jej pokazałem, albo coś "hehe śmiesznego" jak rick roll albo africa.
Więc czasem podsyłam jej to, co ja lubię. A to co lubię bardzo, podsyłam dość często, jak akurat tego słucham przy komputerze.
I ona za każdym razem "słucha". Ale tak słucha, że nie słucha i nigdy nawet nie umie nic o danym utworze powiedzieć. Ale idzie w zaparte, że słucha.
Dziś była taka sama sytuacja. Ja jej podsyłam jakiś tam fragment z piosenki, ona reaguje pozytywnie, a potem, że "no nie kojarzę". Ze mną słyszała ją z 10 razy, a sam jej ją wysłałem z 5 i zawsze kłamała że słucha.
A teraz robi mi wielogodzinne wyrzuty, że jak mogłem nazwać ją kłamcą, skoro ona ją słyszała raz. Parę lat temu.
Czy to normalne, że różowa nigdy nie pamięta co jej mówię, nie angazuje się jak rozmawiam z nią o swoich zainteresowaniach, a do tego kłamie i udaje zaangażowanie w temat, by na koniec krzyczeć "nie jestem kłamcą!!"? Według niej wszystko gra.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pytanie #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffcbfd72ff6f6000ba9c110
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 90
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Może ma problemy z pamięcią? Dawno temu też byłam z facetem, który często nie pamiętał jak coś mówiłam i strasznie mnie to wkurzało, ale raczej nie ściemniał z tym, że mnie słucha więc może w waszym przypadku jest podobnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_warell: XD no kurde. Serio pamiętasz teksty piosenek, które ktoś Ci wysyła do przesłuchania? Zwłaszcza, że pewni niepełnosprawnych słucha jakoś namiętnie tego wykonawcy i jego piosenek tylko jak niebieski jej puści.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wygląda na to, że nie chcesz jej zaangażować w swoje zainteresowania, tylko jej chcesz narzucić swój gust muzyczny. Jeśli kilka razy nie przekonała się do piosenek, które jej przesłałeś to daj jej spokój, a nie nalegasz i przesyłasz kolejne piosenki. Nie każdy musi lubić to samo co Ty. Mój niebieski przesyła mi czasami piosenki itp., ale takie które wie, że mi się mogą spodobać, a nie takie które się jemu
  • Odpowiedz
OP: @Cesarz_Nieruhato: @Fali: @Mijun: @edcba: @Amestris: @pan_warell: serio gdyby tu chodziło o same piosenki to byłoby pół biedy. Spotykacie się z kimś kupę czasu a ten ktoś nigdy nie wie co mówiliście. Ty mówisz 2 środę "w sobotę jadę do xxx" a ten ktoś Ci mówi w piątek przy ludziach "Dlaczego ja dowiaduje się ostatnia że jutro gdzieś jedziesz??". Ktoś mówi "poleć film do obejrzenia"
  • Odpowiedz
OP: @hiszpank: jeśli ktoś mówi, że mu się podoba to co? Skąd miałem wiedzieć że kłamie?
A jeśli ktoś nie ma żadnego gustu, to wysyłam różne utwory. Tylko nigdy nie dostaję prawdziwej odpowiedzi bo wszystko się podoba a potem nic nie zna XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest chyba oczywiste, że większości nawet pewnie nie słuchała, a że się podoba mówiła z grzeczności, żeby Ci przykro nie było i żebyś się nie czepiał. Niech rzuci kamieniem pierwszy, kto nigdy nie dostał w wiadomości linku do piosenki/filmu na youtube i nie skłamał, że go obejrzał/odsłuchał...( ͡º ͜ʖ͡º) Są ludzie, którzy po prostu nie mają określonego gustu muzycznego, jak im coś wpadnie w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, ale nie mówię, że Twoja dziewczyna to ten sam przypadek. Dla mojego byłego chłopaka muzyka była bardzo ważna, oczywiście to, co on uważał, za dobrą muzykę, a nie jakieś "gnioty". Co rusz puszczał mi jakieś piosenki, jakoś tak bardzo chwytały go za serce i chciał koniecznie się z nimi podzielić z osobą, która była mu bliska.
Problem był tak, że do mnie te piosenki w
  • Odpowiedz
OP (nie mam kodu już.........) : @hiszpank: jak mi to wysyła moja partnerka to raczej nie kłamie, bo kłamstwo jest obrzydliwe. Albo oglądam albo nie.
@Mollina: zarówno o tym że nie słucha, o tym że to niemile, aż w końcu i tym, że jak ma w dupie piosenki, artykuły, filmy, które wysyłam, to po prostu przestanę wysyłać, bo po co. To dalej kłamie ze ogląda, tylko akurat nie ten. A
  • Odpowiedz