Wpis z mikrobloga

@droid43210: @huhacznik: fotoradaru nie ma, susza przed wjazdem a nie za. Przed tunelem jadac od sosnowca i przed tunelem jadac od chorzowa.
W srodku sa tylko kameraynadzorujace ruch, nawet jesli maja pomiar predkosci to nie maja homologacji zeby wystawiac mandaty. Jezdze tam kilka-kilkanasciw razy dziennie, czasem zdazy sie szybciej niz 70 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak czlowiek byl mlody i głupi to nieraz sie przelecialo 2
@binO: @rysiwnuk: @poTomek7: @droid43210: @tomek_27: w sumie jakbyśmy chcieli być precyzyjni to jest fotoradar, a przynajmniej urządzenie do pomiaru prędkości, jednakże jak zauważył @ToJaTwojMorderca służą one bardziej jako narzędzie do statystyk, niż wystawiania mandatów
https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,25909807,przejechal-tunelem-pod-rondem-w-katowicach-z-predkoscia-200.html

A nagranie poniżej sprzed 7 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lapidarny - @binO: @rysiwnuk: @poTomek7: @droid43210: @tomek_27: w sumie jakbyśmy chc...
@huhacznik: Poprawcie mnie, ale jeśli byłby fotoradar to musiałby być informujący o tym odpowiedni znak. Także raczej nie straci, ale qwa powiedz koledze, że często przez takich dzbanów jak on pół Katowic stoi bo muszą po nich sprzątać. Niech sobie w nocy śmiga i przy okazji niech nie zabije innych ludzi.
@Maniek83: mi to wyglada jak kamera i miga w reakcji na zblizajacy sie samochod ale moze to ty masz racje a ja sie myle :)

@ITgeek: tam jest teren zabudowany 70 wiec wystarczy poleciec 121 i mozna stracic prawko, tam caly czas ludzie jezdza taka predkoscia.
Najwiecej to tam jest dzbanow, ktorzy jada przepisowo ale powoduja lekkie, niegrozne stluczki bo nie widza auta albo nawet tira w martwym polu. Dodajemy