Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć miłość swojego życia na Wykopie, odpowiadamy - otóż można, a Wykopowicze nie pierwszy raz udowadniają to światu! Znamy wiele szczęśliwych par, które poznały się za pomocą Wykopu, a łączące ich uczucie przypieczętowali powiedzeniem sobie "tak" na ślubnym kobiercu! A już niebawem, o czym właśnie śpieszymy Wam donieść, grono naszych wykopowych małżeństw powiększy się! Nie znamy kulis zaręczyn, ale z całą pewnością możemy potwierdzić, że zostały one przyjęte!

Drodzy @Limonene oraz @Sihill_pl znamy Was z wykopowych piw w Poznaniu, wiemy, że tworzycie idealny duet i tego właśnie życzymy Wam przez resztę życia - tworzenia tego zgranego, idealnego duetu! A także wzajemnej miłości, bliskości, pokładów niekończącej się cierpliwości i zrozumienia, oraz zdrowia na długie wspólne lata! I pamiętajcie, co Wykop złączył, niech człowiek nie rozdziela ( ͡º ͜ʖ͡º)



A za pozostałych Wykopowiczów, tych którzy wciąż szukają swojej bratniej duszy, trzymamy bardzo mocno kciuki! ()

#wykop #slubzwykopem #piwowpoznaniu #poznan #wykopowarodzina
wykop - Wykopowicze, 

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć mi...

źródło: comment_1610377610vap0WETXAj9RVlzfTbborO.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
Szukam baby, możecie zgłaszać się na priv ( ͡ ͜ʖ ͡)
W ostateczności może być też chłop ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: wiele kobiet tutaj spotkało miłość swojego życia, mnie naturalnie, ale często zboczyły na złą ścieżkę w życiu, bądź są głuche gdy ich serce wola, kojąc skutki w karierze zawodowej lub wiodąc radosne życie z kimś innym, ot, na przykład @Hannahalla @czar_Pekla czy sama @a__s, a to ledwie 75% wszystkich moich wybranek

Czym sobie zasłużyłem? Szlachetność, serdeczność, empatia, każda z wymienionych cech jest mi obca. Gdy staję przed lustrem i
  • Odpowiedz
Znamy wiele szczęśliwych par, które poznały się za pomocą Wykopu

@wykop: No, np. Chippy i Pitrasia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz