Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć miłość swojego życia na Wykopie, odpowiadamy - otóż można, a Wykopowicze nie pierwszy raz udowadniają to światu! Znamy wiele szczęśliwych par, które poznały się za pomocą Wykopu, a łączące ich uczucie przypieczętowali powiedzeniem sobie "tak" na ślubnym kobiercu! A już niebawem, o czym właśnie śpieszymy Wam donieść, grono naszych wykopowych małżeństw powiększy się! Nie znamy kulis zaręczyn, ale z całą pewnością możemy potwierdzić, że zostały one przyjęte!

Drodzy @Limonene oraz @Sihill_pl znamy Was z wykopowych piw w Poznaniu, wiemy, że tworzycie idealny duet i tego właśnie życzymy Wam przez resztę życia - tworzenia tego zgranego, idealnego duetu! A także wzajemnej miłości, bliskości, pokładów niekończącej się cierpliwości i zrozumienia, oraz zdrowia na długie wspólne lata! I pamiętajcie, co Wykop złączył, niech człowiek nie rozdziela ( ͡º ͜ʖ͡º)



A za pozostałych Wykopowiczów, tych którzy wciąż szukają swojej bratniej duszy, trzymamy bardzo mocno kciuki! ()

#wykop #slubzwykopem #piwowpoznaniu #poznan #wykopowarodzina
wykop - Wykopowicze, 

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć mi...

źródło: comment_1610377610vap0WETXAj9RVlzfTbborO.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
narazie nic wielkiego, zyjemy juz ponad rok razem i jest nam dobrze ;)


@Dymass: Uważamy inaczej - to wielka sprawa, jesteście razem, jest Wam dobrze, a poznaliście się za sprawą Wykopu. Każda taka informacja to dla nas ogromna sprawa. To jak dowód na to, że to co robimy ma sens, bo ma pozytywny wpływ na życie innych osób! (ʘʘ) #najlepiej
  • Odpowiedz
@RickLittleBrick: to nie jest tak, że dobrze albo że nie dobrze. Jak miałbym powiedzieć, co w życiu cenię najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się
  • Odpowiedz