Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć miłość swojego życia na Wykopie, odpowiadamy - otóż można, a Wykopowicze nie pierwszy raz udowadniają to światu! Znamy wiele szczęśliwych par, które poznały się za pomocą Wykopu, a łączące ich uczucie przypieczętowali powiedzeniem sobie "tak" na ślubnym kobiercu! A już niebawem, o czym właśnie śpieszymy Wam donieść, grono naszych wykopowych małżeństw powiększy się! Nie znamy kulis zaręczyn, ale z całą pewnością możemy potwierdzić, że zostały one przyjęte!

Drodzy @Limonene oraz @Sihill_pl znamy Was z wykopowych piw w Poznaniu, wiemy, że tworzycie idealny duet i tego właśnie życzymy Wam przez resztę życia - tworzenia tego zgranego, idealnego duetu! A także wzajemnej miłości, bliskości, pokładów niekończącej się cierpliwości i zrozumienia, oraz zdrowia na długie wspólne lata! I pamiętajcie, co Wykop złączył, niech człowiek nie rozdziela ( ͡º ͜ʖ͡º)



A za pozostałych Wykopowiczów, tych którzy wciąż szukają swojej bratniej duszy, trzymamy bardzo mocno kciuki! ()

#wykop #slubzwykopem #piwowpoznaniu #poznan #wykopowarodzina
wykop - Wykopowicze, 

jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy można znaleźć mi...

źródło: comment_1610377610vap0WETXAj9RVlzfTbborO.jpg

Pobierz
  • 243
@wykop: Nie znam i nie piłam z nimi piwa ale mogę potwierdzić że na wykopie funkcjonują tysiące przystojnych, kulturalnych kawalerów. Jeden przez drugiego lepszy, silniejszy, mądrzejszy, no i to ich wspaniałe poczucie humoru. Wchodzę na wykop i pękam ze śmiechu, płaczę ze wzruszenia jak inni zapewne, czuję silną łączącą wieź z tą elitarną społecznością.

Każdy różowy pasek przyzna mi rację że jak się tu zarejestrowała to nie mogła opędzić się od