Wpis z mikrobloga

Kobieta dodaje wpis, że ma kompleks małych piersi - małe jest piękne, nikomu nie przeszkadzają i wszyscy lubią małe cycki, setki wspierających i pozytywnych komentarzy.
Mężczyzna dodaje wpis, że ma kompleks małego penisa - kilka prześmiewczych komentarzy o tym, że rozmiar nie ma znaczenia skoro i tak nie uprawiasz seksu i kilka złotych rad typu zakup nakładki na penisa lub pompki.
#przegryw
WwaDdl022 - Kobieta dodaje wpis, że ma kompleks małych piersi - małe jest piękne, nik...

źródło: comment_1610374311EWHmaEwPflelbyRic52uxR.jpg

Pobierz
  • 66
@WwaDdl022: Patrzysz na to od złej strony. Nawet jeśli dziewczyna ma beznadziejne piersi, to da się jeszcze nadrobić. Może mieć super nogi albo ładną pupę, albo piękną twarz, albo ponętne wcięcie w talii, fajną osobowość, zadbaną cerę itp. Biorąc w dodatku pod uwagę, że facetów kręcą różne rzeczy, to piersi nie mają relatywnie aż takiego znaczenia. Facet po prostu nie będzie miętosił piersi, tylko będzie patrzył na jej twarz albo dawał
@janeeyrie: Czyli kobieta może nadrabiać wszystkim, a facet w sumie nie ma czym nadrabiać, może mieć ciało Adonisa, IQ na poziomie Einsteina, idealną osobowość badboya, romantyka i idealisty w jednym, ale mały członek go skreśla i koniec.
W sumie dobrze, że chociaż piszesz szczerze i twój komentarz sporo wyjaśnił w kwestii tego dlaczego praktycznie każda kobieta chcę spróbować czarnego i nie patrząc na konsekwencje jest w stanie zaryzykować nawet rozpad małżeństwa
@whiteglove: Obie strony robią z tego żarty, ale jeśli facet z małym benkiem trafi do łóżka z kobietą to po kilku dniach wszystkie jej znajome będą wiedzieć o tym fakcie i koleś jest spalony wszędzie.
@WwaDdl022 nigdy nie słyszałem ze kobieta żartowała, a nawet wypowiadala sie publicznie na temat penisa. Jakiegokolwiek. Częściej uwage zwracają faceci z kompleksami. A po trzecie, serio porównujesz małe piersi i maly penis? Co to ma ze sobą wspólnego. Całkowite różnie funkcje fizjologiczne jak i w stosunku. To i wymagania muszą być różne.
facet w sumie nie ma czym nadrabiać


@WwaDdl022: Tego akurat nie da się nadrobić, bo to odczucie fizyczne, co najwyżej można mieć psychiczną świadomość, że facet ma wysokie IQ, seks będzie dzięki temu bardziej emocjonujący, ale raczej nie przyjemniejszy.

Oczywiście ludzie wchodzą w związki z różnych powodów, kobiety również, także żaden facet nie jest z góry wykluczony. Po prostu przyjemność z seksu będzie mniejsza. Są kobiety, które się z tym pogodzą.
@WwaDdl022: To trochę złe porównanie. Małe cycki, to trochę jak małe mięśnie u faceta. Jest dużo kobiet, które nie chcą napakowanych gości, a preferują normalną sylwetkę, nawet wielu lubi "miśków", na suchoklatesy też znajdą chętne. Wielkość penisa to porównałbym raczej z szerokością pochwy. Jak kobiety mogą lubować w dużych rozmiarach, tak mężczyźni woleli by raczej mniejszy otwór niż wiadro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiele tutaj kobiet może
@WwaDdl022: już ci tłumaczę:
w grupie jest 10 mężczyzn i 10 kobiet
jeśli umrze 9 mężczyzn, przyrost naturalny nie zmieni się
jeśli umrze 1 kobieta, przyrost naturalny spadnie

dlatego nikogo nie obchodzi twój siurek bo łatwo zastąpić go innym. i nie miej do mnie o to pretensji- nie ja stworzyłam tak świat ¯\_(ツ)_/¯
@diamentovva: Źle, to już dawno tak nie działa, jeśli w tej grupie 10 mężczyzn będą sami brzydcy albo z małymi siurkami to bez znaczenia ile będzie kobiet to przyrost naturalny będzie zerowy. Takie coś jak napisałaś funkcjonowało dawno temu.
Ja dobrze wiem jak działa natura nie trzeba mi tego tłumaczyć, ale wszędzie czytam o piekle kobiet, które nie istnieje bo macie z górki na każdej płaszczyźnie.