Wpis z mikrobloga

Kobieta dodaje wpis, że ma kompleks małych piersi - małe jest piękne, nikomu nie przeszkadzają i wszyscy lubią małe cycki, setki wspierających i pozytywnych komentarzy.
Mężczyzna dodaje wpis, że ma kompleks małego penisa - kilka prześmiewczych komentarzy o tym, że rozmiar nie ma znaczenia skoro i tak nie uprawiasz seksu i kilka złotych rad typu zakup nakładki na penisa lub pompki.
#przegryw
WwaDdl022 - Kobieta dodaje wpis, że ma kompleks małych piersi - małe jest piękne, nik...

źródło: comment_1610374311EWHmaEwPflelbyRic52uxR.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: ja dostrzegam jeszcze cos innego. Wiele kobiet tlumaczy, że z preferowaniem wysokich mężczyzn przez kobiety jest jak z preferowaniem duzego biustu przez mężczyzn, że niby to wychodzi na równo. Nic bardziej mylnego patrzac na ten wpis i nie tylko.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Mężczyźni rozczulają się nad kobietami bo przez tysiące lat samiec jest zwyczajnym opiekunem kobiety. Dlatego jak kobieta narzeka na swoje ciało to w większości mężczyźni są pocieszycielami, to się włącza automatycznie.

Kobiety dzisiaj mają duże wymagania i z racji głaskania takiego ciągle w kobietach nawet rośnie pewien narcyzm i zgryźliwość, kobiety nie lubią się ponizać przed marnej jakości samcami a w necie w przeciwieństwie do sytuacji gdzie dla każdego typa
  • Odpowiedz
@Johnny_mielony: @Sok_Mandarynkowy ja mam mniej o wiele, mój stary to Rusek. Jakiego on ma to nie wiem i nie chcę wiedzieć. Poważnie mówiąc tak, niemalże wszystkie kobiety wyśmiewają mężczyzn z małym penisem. Z tym nie można dyskutować. A mężczyźni - zawsze znajdzie się grupka, która by się ożeniła nawet z dziewczyną abc i abd
  • Odpowiedz
Rozmiar biustu nie wpływa na jakość doznań, natomiast rozmiar penisa tak.


@Phyrexia: rozmiar biustu bardzo wpływa na jakość doznań. Kobiety z małymi piersiami wyglądają jak upośledzone dzieci z podstawówki.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: W dodatku kiedy kobieta ma małe piersi a chce mieć duże to idzie do lekarza( ͡° ͜ʖ ͡°) bierze kredyt, czy wykłada 20k oszczędności, cierpi po operacji a co robi typowy smętny fiutek?
Siedzi na wykopie i narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: chyba kobiety sa za bardzo podatne na mode i standardy, nie akceptują siebie i boją się braku akceptacji swoich upodobań w społeczeństwie przez co każdą indywidualność gustu rozjeżdża walec.
  • Odpowiedz
@BigKahunaDick: Zamiast pukać komuś żonę mogłeś go uświadomić, że ma lachociąga zamiast partnerki życiowej, rozumiem jeśli byś nie wiedział, że ma męża, ale w przypadku w którym miałeś wiedzę o tym fakcie takie zachowanie było nie w porządku, a przecież taki Alvaro ma kobiet na pęczki więc te zamężne może odpuścić. A tak poza tym to pic rel
WwaDdl022 - @BigKahunaDick: Zamiast pukać komuś żonę mogłeś go uświadomić, że ma lach...

źródło: comment_1610382693rs6B4y2h2TGu2RmfHX2O5a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz