Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś oświeci dlaczego ten pajac z @polsatnews_pl ma nałożoną maseczkę w jednym z niewielu miejsc w #szczecin gdzie zgodnie z prawem o nakazach sanitarnych w związku z #koronawirus nosić jej nie trzeba na wolnym powietrzu? Tak wiem, całe to rozporządzenie jest podobno niekonstytucyjne i można nie nosić w ogóle, tylko nie każdy ma czas i ochotę użerać się z panem milicjantem.
m.....k - Niech mnie ktoś oświeci dlaczego ten pajac z @polsatnews_pl ma nałożoną mas...

źródło: comment_1610372448fA6ibW1TeNvngBcdNtG1AZ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko po co na własne życzenie utrudniać sobie podstawową czynność życiową? Pasuje wam bycie pod butem to wasza sprawa.


@mister_pink: Zawsze można nie nosić i utrudnić podstawową funkcję życiową sobie i innym dookoła. Tą funkcją życiową jest życie. Wbrew pozorom, są ludzie, którym się nie spieszy do grobu/problemów z covidem, ani nie chcą tego dla swoich bliskich. Ja też często noszę maskę na plaży, gdy jest dużo ludzi dookoła. Sam
  • Odpowiedz
@mister_pink @Krupier rozumiem że możecie nie chcieć nosić maseczki - ludzie są różni. Wytłumaczcie mi tylko co Was interesuje że ktoś zakłada maseczkę?

Próbujecie ratowac ludzi przed "butem władzy" wpychając ich pod własny but i to bez żadnych podstaw, w myśl zasady "skoro każdy może żyć jak chce to dlaczego nie każdy żyje tak jak ja".
  • Odpowiedz
Tylko po co na własne życzenie utrudniać sobie podstawową czynność życiową? Pasuje wam bycie pod butem to wasza sprawa.


@mister_pink: Mi maski pomagają jak cholera przy chorych zatokach, od razu musisz zakładać że pasuje mi być pod butem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@virtroy: "rozumiem że możecie nie chcieć nosić maseczki - ludzie są różni. Wytłumaczcie mi tylko co Was interesuje że ktoś zakłada maseczkę?"

W sumie nic, mam to w dupie. Ale przecież nie oznacza to, że nie mogę z takich ludzi się pośmiać prawda?
  • Odpowiedz
@Krupier nie masz tego w dupie. Nie pierwszy raz czepiasz się innych że żyją jak chcą. Był nawet wątek w którym nabijałeś się w komentarzu z biegaczy, którzy jak co roku nakładają komin gdy zrobi się zimno. Biedni nie wiedzą że w tym roku mają biegać tak jak chce Krupier, bo inaczej będą zniewoleni.

Dla mnie możesz wyjść na miasto w samych majtach w ramach protestu przeciwko spiskowi branży odzieżowej. Nie
  • Odpowiedz
nie masz tego w dupie. Nie pierwszy raz czepiasz się innych że żyją jak chcą.


@virtroy: o, kolega widzę wie lepiej co ja myślę? Kurczę, gdzie takie zdolności nabyć?

Był nawet wątek w którym nabijałeś się w komentarzu z biegaczy, którzy jak co roku nakładają komin gdy zrobi się zimno. Biedni nie wiedzą że w tym roku mają biegać tak jak chce Krupier, bo inaczej będą
  • Odpowiedz
no właśnie. Dajcie żyć innym, a nie prawnie nakazujcie noszenie maseczek osobom zdrowym.


@Krupier no właśnie to jest Twój problem. Masz żal do władzy, że daje określone rozporządzenia a wyżywasz się na ludziach, którzy nie mają na nie wpływu i próbują żyć po swojemu. Nie Tobie jest oceniać kiedy ktoś ma ochotę założyć czapkę / komin / kalesony.
  • Odpowiedz
@virtroy: na nikim się nie wyżywam, nigdy nikomu nie zwróciłem uwagi, że nosi maskę nawet w takich absurdalnych sytuacjach jak właśnie plaża czy spacer po pustym osiedlu o 4 rano.

W przeciwieństwie do ludzi noszących maski. Ci już kilka razy na mnie najeżdżali. Więc kto tu faktycznie ma problem?
  • Odpowiedz
@mister_pink cyt: "w tym samym czasie ta sama stacja organizuje jakieś gale mordobicia troglodytów z udziałem publiczności"
Niby o jaką gale chodzi ? Oglądam większość i od roku na żadnej publiczności nie było.
  • Odpowiedz
@Krupier czemu miałbyś komukolwiek zwracać uwagę że nosi maskę? Zwrócić komuś uwagę możesz wtedy, gdy coś ogranicza Twoją wolność.

Nie będę się wypowiadał odnośnie sytuacji przy których mnie nie było. Osobiście uważam że noszenie maseczki w przestrzeniach zamkniętych ma sens (nie mówię o świeżym powietrzu), ale też nie próbuję nikogo "nawracać" w sklepie. Zaakceptowałem, że niektórzy myślą że wirusa nie ma a w szczepionce będą czipy od Billa Gatesa.
  • Odpowiedz
czemu miałbyś komukolwiek zwracać uwagę że nosi maskę? Zwrócić komuś uwagę możesz wtedy, gdy coś ogranicza Twoją wolność.


@virtroy: no właśnie nie mam żadnego powodu by to robić. Tak samo jak nikt nie ma powodu do tego by zwracać uwagę mi, że nie noszę.

Nie będę się wypowiadał odnośnie sytuacji przy których mnie nie było. Osobiście uważam że noszenie maseczki w przestrzeniach zamkniętych ma sens (nie mówię o świeżym powietrzu), ale też nie próbuję nikogo "nawracać" w
  • Odpowiedz