Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś oświeci dlaczego ten pajac z @polsatnews_pl ma nałożoną maseczkę w jednym z niewielu miejsc w #szczecin gdzie zgodnie z prawem o nakazach sanitarnych w związku z #koronawirus nosić jej nie trzeba na wolnym powietrzu? Tak wiem, całe to rozporządzenie jest podobno niekonstytucyjne i można nie nosić w ogóle, tylko nie każdy ma czas i ochotę użerać się z panem milicjantem.
Pobierz m.....k - Niech mnie ktoś oświeci dlaczego ten pajac z @polsatnews_pl ma nałożoną mas...
źródło: comment_1610372448fA6ibW1TeNvngBcdNtG1AZ.jpg
  • 39
ma nałożoną maseczkę w jednym z niewielu miejsc w #szczecin gdzie zgodnie z prawem o nakazach sanitarnych w związku z #koronawirus nosić jej nie trzeba na wolnym powietrzu


@mister_pink: Sory panie wykopek, ale ludzie mają inne rzeczy do roboty niż śledzenie wpisów premiera na Twitterze i zaleceń gdzie się nosi, a gdzie nie nosi maseczek
Nosisz wszędzie = nie musisz się przejmować gdzie można, a gdzie nie można
@mister_pink: ale każda stacja się tak zachowuje (najbardziej narrację strachu stosował TVN, nie wiem czy dalej tak nakręcają bo już nie oglądam bo nie dało się na to patrzeć). To jeden z efektów tzw. strategii zarządzania strachem. Polecam poczytać, wówczas wszystko układa się w jedną fajną całość.

Na każdym etapie zarządzania strachem dla handlarza strachem kluczowe jest trwałe umieszczenie narracji strachu w mediach i jej stała propagacja, przy czym media –