Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalibraTeam: tak, wiem, śledzę rynek. Sam mam kilka kawalerek kupowanych w różnych okresach czasu od 2010 i za każdym razem słyszę, że ceny zaraz spadną i co ja robię. Jakoś póki co jestem bardzo do przodu.
  • Odpowiedz
@elena-mary: To prosto można wywnioskować po podwyżkach części materiałów budowlanych, w tym przypadku stali. Np Pręty zbrojeniowe poszły dopiero 40% w górę, do końca marca będzie to 80% do ceny z zeszłego roku. I wiele innych elementów ze stali z których budowane są domy już idą w górę np profile do suchej zabudowy. Ma to związek z wygaszaniem hut w Europie i Polsce. Dostępność stali naszej się zmniejsza, a przez cła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojteksrz: a dlaczego miałoby go nie stać? Pracuje jak Polak, zarabia jak Polak, wydaje jak Polak. Czasu kiedy Ukraińcy byli tylko sprzątaczkami i magazyniera mi to już minęły. Ona się coraz wyżej w szczeblach firmowych, wiem po swojej branży. A Niemcy np w poznaniu i Wrocławiu kupują naprawdę dużo. Może na wschodzie mniej, ale oczywisice taki minus generalizowania, że trochę upraszcza proces myślowy. Zresztą- nie chce tu nikogo przekonywać, sam nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SLyer: raczej chodzi o to, ze skoro nie bedzie stac Polaka, to i Ukrainca. Ja z kolei bazuje na danych z GUS. Owszem - najwiecej kupuja u nas Ukraincy, ale i tak dosc malo.
  • Odpowiedz