Wpis z mikrobloga

@Revealer: Kup najtańszy starter z każdej sieci i wypróbuj, to najlepsza opcja. Ja siedzę na Play, pomimo że często ma niższa prędkość niż inne sieci, to pomimo tego niższy ping mam w grze w porównaniu do reszty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Revealer: tylko testy na prepaidach. Ja np. mam bts w sieci networks! Który współdzieli Orange i T-Mobile. Na T-Mobile mam prędkość 1-10mbit, a na Orange 100-150mbit. Ten sam bts xD ¯\_(ツ)_/¯
@Revealer: A no jak chcesz na chwilę to nie wiem jak będzie najlepiej. Co do tego, który dostawca będzie najlepszy, to jedyny sposób to kupić kilka starterów i samemu sprawdzić, innej opcji nie ma. No i sprawdzać trzeba koniecznie wieczorem, bo rano czy popołudniu wszystko śmiga dobrze.

Ja trochę w to zainwestowałem. Główny internet w domu jest z cyfrowego polsatu, też da się grać ale wieczorem jest już zauważalnie gorzej no
@Revealer: Najtańsze startery kosztują chyba grosze, 5 zł? Kup sobie z orange, play, plus i na każdym pograj jeden wieczór. Jeśli będziesz tego używał blisko nadajnika albo w większym mieściu, to nawet przez telefon podłączony do komputera pograsz.
W moim przaypadku nie było tak fajnie, zadupie trochę, więc zamówiłem antenę za 100-200 zł, dokładnie nie pamiętam ale spisuje się świetnie, bez tego nie byłoby szans grać.

W twoim przypadku jeśli mieszkasz