Wpis z mikrobloga

Wstawiasz takie pytania, wraz ze zdjęciami, czyli masz jakiś problem ze sobą i Ty chcesz rad, ale takie które się z tobą zgadzają. Po prostu zaakceptuj siebie i tyle ¯_(ツ)_/¯ I nie słuchaj się ludzi, którzy są noname'ami, gdzie wyładowują swoje frustrację, bo sami pewnie lepiej nie wyglądają.

Dla Ciebie i tak najlepszą radą będzie, byś stała się najlepszą wersją samej siebie ;)


@guru8: Już usunęłam zdjęcia. No i to jest
przepraszam, nie chciałam cię urazić. Ale w takim razie po co wstawiala zdjęcia i pytałaś? Myślałam że ci przeszkadza coś i chcesz poprawić.

Ja nie mówię nic złego o twoim nosie, co do poprawy zgryzu, uważam to po prostu za poprawę zdrowia.


@Krynicka: Zrobiłam to:
- z nudów
- bo niektórzy mnie gnębili w szkole z powodu wyglądu
@blablaelotrzydwazero: No ale chodzi o to, że chciałaś od nas usłyszeć określone słowa, by poczuć się lepiej? Wg mnie masz delikatną urodę, i nosek wcale nie jest duzy
Nie jest też mały, jest średni. Ja też lubię Orle nosy. Jak niż się pokazałaś to po prostu skomentowalam coś, co wpływa na twoje zdrowie, a o czym może nie wiedziałaś.
@blablaelotrzydwazero No, mnie też w szkole gnębili, i co z tego? Jak nie zmienisz podejścia, to dalej Cię ludzie będą gnębić. Mam nadzieję, że z tymi ludźmi kontaktu nie utrzymujesz. Masz się zmienić tak, żeby im w pięty poszło jak się spotkacie.

To tylko okres przejściowy, włosy zapuszczam

Tak, pisałaś już to, ale to nie zmienia faktu, że ta fryzura Ci w żaden sposób nie pasuje, a tu nie wiele trzeba żeby