Wpis z mikrobloga

lubisz pieniądze??


@Kanbodja: Mam rdzennie polskie nazwiska w mojej rodzinie, żadnego żymiańskiego pochodzenia (podobno pieczętuje się szlachectwem, ale muszę zrobić test DNA, aby to sprawdzić), ale pieniądze to chyba każden jeden chciał mieć, a robić ni ma komu.
A tak na serio, wiesz, chciałam być gwiazdą rocka, tyle mam do powiedzenia, ale nie mam jak się zabrać.
@blablaelotrzydwazero: Powiedziałbym że spoko, ale internet bywa okrutny wiec nie namawiam :). Jeśli jesteś przygotowana na późniejsze grillowanie Twojego wizerunku i masz do tego dystans to się decyduj.
Poza tym wyraziste nosy są w modzie :) wiele znanych postaci ma takie i nie decydują się na zmiany.
@blablaelotrzydwazero: Kiedyś na imprezie widziałem blondynkę, właśnie z garbatym nosem i przyznam, że ujmowało to na jej atrakcyjności. Jeśli ci to ciąży to może zabieg? Pewnie szybki i tani; robią je też przy okazji operacji laryngologicznych. Ja nie mam prostego nosa np ale ja jestem ultrachad więc mogę mieć i dwa garbate nosy a modelki i tak będą się mnie czepiać jak wściekłe psy;))