Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: Ale ja nie krytykuje twojego nosa. Tylko mówię że masz wadę zgryzu. Po leczeniu wady zgryzu twój nos nie zrobi się mniej "garbaty", tylko poprawia się proporcje pięter twarzy, to wszystko. I nos będzie się wydawał krótszy, ale nie mniej orli
  • Odpowiedz
Ale ja nie krytykuje twojego nosa. Tylko mówię że masz wadę zgryzu. Po leczeniu wady zgryzu twój nos nie zrobi się mniej "garbaty", tylko poprawia się proporcje pięter twarzy, to wszystko. I nos będzie się wydawał krótszy, ale nie mniej orli


@Krynicka: Takie operacje są czasochłonne i niebezpieczne. Nie wydaje mi się, abym miała na to wpływ. Jestem za stara.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Wstawiasz takie pytania, wraz ze zdjęciami, czyli masz jakiś problem ze sobą i Ty chcesz rad, ale takie które się z tobą zgadzają. Po prostu zaakceptuj siebie i tyle ¯\_(ツ)_/¯ I nie słuchaj się ludzi, którzy są noname'ami, gdzie wyładowują swoje frustrację, bo sami pewnie lepiej nie wyglądają.
Dla Ciebie i tak najlepszą radą będzie, byś stała się najlepszą wersją samej siebie ;)
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: przepraszam, nie chciałam cię urazić. Ale w takim razie po co wstawiala zdjęcia i pytałaś? Myślałam że ci przeszkadza coś i chcesz poprawić.
Ja nie mówię nic złego o twoim nosie, co do poprawy zgryzu, uważam to po prostu za poprawę zdrowia.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: A Twój nos to nie jest jakiś problem, tak jak i brwi, czy krzywe zęby. Pierwsze wrażenie idzie z tej fryzury na pazia. Uczesz się inaczej, albo zepnij je w kucyk a poprawa będzie wielka ;)
  • Odpowiedz