Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: nie słuchaj #!$%@?. Wszystkie gry na switcha wyglądają jak z PlayStation 2, czy to Zelda, czy Wiedźmin.
Ja polecam Wiedźmina. Sam właśnie ogrywam, akurat na XSX i OLED TV, ale nawet na PS4 nie-Pro i dziadoskim telewizorze mógłbym kontynuować.
Po prostu nie będziesz miał momentu takiego na przykład, że wyjeżdżasz z novigradu, zachód słońca, rzeczka sobie płynie i myślisz "o #!$%@?, ale pięknie", że aż robisz screenshota ;)
@powaznyczlowiek czasami jest w eshopie na przecenie za 175zł. Ja pierwszy raz grałem na Xboxie, miałem jakieś 70h, później porzuciłem, zacząłem gra na Switchu. I to moja główna platforma do grania w Wiedźmina. Zależy co cenisz sobie w grze. Wiedźmin według mnie jest świetną grą w której grafika to dodatkowy atut więc ogrywanie go wszędzie gdzie tylko mogę i chcę (przenośność konsoli) jest fantastyczną opcją dla której mogę zrezygnować z tych graficznych
@powaznyczlowiek Ja tam bawię się dobrze. Przeszedłem na pc, a potem kupiłem na switcha i mam Wieśka "na wynos". Przeszedłem całą kampanię i serca z kamienia, a teraz mam przed sobą krew i wino. Gra się mega :)