Wpis z mikrobloga

Wersja 0.4.0 pythonowego SDK do api wykopu ()

* usunięcie nieużywanego parametru password
* [BETA] dodanie nowego klienta będącego rozszerzeniem bazowego klienta o możliwość używania kilku kluczy api #25

Nowy klient jest rozszerzeniem obecnego klienta o obsługę kilku kluczy api. Oznacza to, że jeśli podczas działania aktywny klucz przekroczy limit api, klient będę próbował używać kolejnych podanych kluczy. Krótki przykład tutaj.

[Wszystkie] metody związane z mikro są już zaimplementowane i można ich używać. Zanim zabiorę się za implementacje metod związanych z główną i ustawieniami profilu robię chwilę przerwy na pewien projekt, który to SDK będzie używał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze, jeśli ktoś chce to zawsze może pomóc ;)

#wykopsdkreborn #python #python3 #wykopapi #programowanie
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krasnoludkolo: jak zgłasza się aplikacje na wykop żeby dostać klucz i sekret, to klucz połączenia dostajesz dopiero po akceptacji przez administratora xD więc żeby się weryfikować jako użytkownik przez API musisz mieć zaakceptowaną przez admina aplikacje z kluczem - tak ja to rozumiem D:
Aplikację dodałem już z wyprzedzeniem ale widzę że nadal nie zaakceptowana
(°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krasnoludkolo: właśnie twoja dokumentację też czytałem. Próbowałem teraz dodać nową aplikację ale wyświetla się jasno komunikat że mam za małą aktywność i muszą zweryfikować.
W moich aplikacjach nie mam możliwości połączyć aplikacji

Pozostaje czekać, ale i tak dzięki za pomoc mireczku ;)
usunięcie nieużywanego parametru password


@krasnoludkolo: on jak najbardziej działa na tych kluczach: aNd401dAPp, d99b6pFK8f (nie wymagają podpisu), możnaby też bez większego trudu wysyłać je na login/connect, przechodzić 2fa i automatycznie akceptować wszystkie uprawnienia
@tpap: dać się logować przez hasło się da, tylko trzeba poprosić Białka o pozwolenie z tego co kojarzę. W api v1 chyba jakoś inaczej to trochę działało, przez co w kodzie został gdzieś ten parametr pusty i śmiecił, a przyznaję, że nie miałem czasu zbadać tematu dogłębniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie mniej jak tylko starczy czasu to pojawi się to już dla api V2 zrobione na