Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
Czytam sobie na grupie historie kobiet które spotkało coś przykrego u ginekologa, które są oburzone gdy lekarz zapyta o ilość partnerów seksualnych, a tu takie coś.
Nie ogarniam i jestem zła na kobiety.
Niby te wszystkie akcje uświadamiające o molestowaniu, nawet słownym, tyle walk o seksizm, a tu wystarczy, że lekarz jest "uroczy" i już wszystko wolno i jest zabawnie.
No kur...
I jak ktokolwiek ma traktować kobiety poważnie?
Smutno trochę
#logikarozowychpaskow #facebook #p0lka
BlackPinguin - Czytam sobie na grupie historie kobiet które spotkało coś przykrego u ...

źródło: comment_1610198736EsWtEidVoPSkeceeJMWbb5.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zaczytanaa: pamiętaj że przez kobiety które się zajmują przemocą ten film został bardzo zjechany, np przez Maję Staśko którą tym razem zakrzyczały karyny że film świetny, tak samo feminiskra nie zostawiła suchej nitki. P-----c to p-----c
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: Też wolałbym być zmolestowany przez przystojną ładną dziewczynę, a nie jakąś grubaskę z tłustymi włosami.
To chyba naturalne co?

Doczepiać się można właśnie do klepania o ideałach świata z książek, bajek, filmów ze szkół. A wcale świat nie działa w ten sposób. Potem ludzie się zawodzą i nie wiedzą jak sobie radzić, bo doświadczają pasma rozczarowań.
  • Odpowiedz
@Faraluch: Wiem, że zdania, co do tego arcydzieła były podzielone, ale natrafiłam na komentarze, w których było od zatrzęsienia ochów i achów. Lecz gwoździem do trumny były moje krewne, który podekscytowane jechały na ten film.
  • Odpowiedz