Wpis z mikrobloga

via Android
  • 10
@Alkreni dopiero teraz się dowiedziałem, że 1/4 Polski jest LPG free, do tej pory myślałem, że to takie #!$%@? tylko XD ale jaja
  • Odpowiedz
@DunningKruger:
Czemu polityka?
Przecież to jest uchwała rady gminy! Przegłosowana przez gminę. Zazwyczaj bez dużego sprzeciwu mieszkańców

To jest po prostu prawda

A ty się kompromitujesz.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Nie, nie 100% mieszkańców.
Ale czy były protesty w tych gminach przeciw uchwale?

Nie.
Poza tym co to za wymierzanie sprawiedliwości? To w ogóle nie jest to.
Cała idea demokracji pośredniej polega na tym, że wszyscy wybierają przedstawicieli i wszyscy ponoszą konsekwencje większościowych wyborów. To proste do zrozumienia, trzeba tylko nie być idiotą.

To co Ty piszesz jest skrajnie głupie. To nie możemy powiedzieć, że dana gmina jest "strefą wolną
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GordonL: dziecko? Mieszkam w Starym Sączu, jakieś dziady w gminie podjęły uchwałę której nie popieram, a ich nie wybierałem.

I do tego przychodzi jakiś oplacony open society aktywista i przybija taki napis.

Ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
Mieszkam w Starym Sączu, jakieś dziady w gminie podjęły uchwałę której nie popieram, a ich nie wybierałem


@DunningKruger: Protestowałeś przeciwko temu? Czy siedzisz cicho i jesteś oburzony?

I do tego przychodzi jakiś oplacony open society aktywista i przybija taki napis.


@DunningKruger: Opłacona to jest chyba twoja bytnośc na tym trollowisku.

Ty jesteś normalny?


@DunningKruger: Tak, ale Ty nie.
To jest Twoja gmina - czemu nie wziąłeś spraw w swoje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GordonL: nie protestowałem bo mam w pompce kto z kim sypia i za rękę chodzi, nie jestem taki jak lewica czy prawica aby segregować na tej podstawie.

Mam swoje życie i nim się zajmuje. Takie kategoryzowanie jak na tym napisie to kategoryzowanie mnie. Spotkawszy typa zdemontował bym mu tą tablicę i wepchnął w gardło. Po czym kazał spieprzać do siebie.

Problem z aktywistą oznacza problem z intelektem? Fajny fikolek lewicy, nie
  • Odpowiedz
@DunningKruger:
Problem jest z twoja gminą, a nie z tobą.

Czy ktoś napisał, że wszyscy mieszkańcy nie życzą sobie lgbt?
Nie. Napisano, że zgodnie z uchwała to gmina wolna od lgbt. Czego tu nie rozumiesz?! (Tu właśnie jest twój problem z intelektem).
  • Odpowiedz