Wpis z mikrobloga

via Android
  • 10
@Alkreni dopiero teraz się dowiedziałem, że 1/4 Polski jest LPG free, do tej pory myślałem, że to takie p---------e tylko XD ale jaja
  • Odpowiedz
@DunningKruger:
Czemu polityka?
Przecież to jest uchwała rady gminy! Przegłosowana przez gminę. Zazwyczaj bez dużego sprzeciwu mieszkańców

To jest po prostu prawda

A ty się kompromitujesz.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Nie, nie 100% mieszkańców.
Ale czy były protesty w tych gminach przeciw uchwale?

Nie.
Poza tym co to za wymierzanie sprawiedliwości? To w ogóle nie jest to.
Cała idea demokracji pośredniej polega na tym, że wszyscy wybierają przedstawicieli i wszyscy ponoszą konsekwencje większościowych wyborów. To proste do zrozumienia, trzeba tylko nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GordonL: dziecko? Mieszkam w Starym Sączu, jakieś dziady w gminie podjęły uchwałę której nie popieram, a ich nie wybierałem.

I do tego przychodzi jakiś oplacony open society aktywista i przybija taki napis.

Ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
Mieszkam w Starym Sączu, jakieś dziady w gminie podjęły uchwałę której nie popieram, a ich nie wybierałem


@DunningKruger: Protestowałeś przeciwko temu? Czy siedzisz cicho i jesteś oburzony?

I do tego przychodzi jakiś oplacony open society aktywista i przybija taki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GordonL: nie protestowałem bo mam w pompce kto z kim sypia i za rękę chodzi, nie jestem taki jak lewica czy prawica aby segregować na tej podstawie.

Mam swoje życie i nim się zajmuje. Takie kategoryzowanie jak na tym napisie to kategoryzowanie mnie. Spotkawszy typa zdemontował bym mu tą tablicę i wepchnął w gardło. Po czym kazał spieprzać do siebie.

Problem z aktywistą oznacza problem z intelektem? Fajny fikolek lewicy,
  • Odpowiedz
@DunningKruger:
Problem jest z twoja gminą, a nie z tobą.

Czy ktoś napisał, że wszyscy mieszkańcy nie życzą sobie lgbt?
Nie. Napisano, że zgodnie z uchwała to gmina wolna od lgbt. Czego tu nie rozumiesz?! (Tu właśnie jest twój problem z intelektem).
  • Odpowiedz