Wpis z mikrobloga

@grzegorzbrzeszczykiewiczz: Dużo się bierze też z tego, że w lustrze widzisz swoje odbicie. Też tak mam i nie ukrywam tego.W lustrze jestem bardzo symetryczny, a na zdjęciu widzę już, że mi zjeżdżają lekko usta w bok i podobnie żuchwa nie jest równa. Nie wiem szczerze dlaczego tak jest. Poza tym no do zdjęcia trzeba mieć dobre światło i dobry obiektyw. Czasem jakiś filtr jeszcze trzeba dodać kolorystyczny i w sumie tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@grzegorzbrzeszczykiewiczz ja zauważyłem taka dziwna rzecz, że telefon po zrobieniu zdjęcia coś tam przy nim majstruje i wychodzę jakoś nieproporcjonalnie. Patrzę na ekran, jest ok, cykam fotę i lipa. Sprawdziłem to o jak zamiast zdjęcia zrobiłem screena ekranu z podglądem to wyszło dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: To dlatego, że zdjęcia pokazują nas tak jak widzą nas inni, a lustro daje odbicie, a w spychologii to co często widzimy to też i lubimy i to cała tajemnica dlaczego podoba nam się nasze odbicie, ale zdjęcia już nie. Ludziom którzy nas widzą na co dzień natomiast nie podobają się nasze zdjęcia w lustrzanym odbiciu, a podobają się nam nasze normalne zdjęcia.
  • Odpowiedz
To dlatego, że zdjęcia pokazują nas tak jak widzą nas inni, a lustro daje odbicie, a w spychologii to co często widzimy to też i lubimy i to cała tajemnica dlaczego podoba nam się nasze odbicie, ale zdjęcia już nie. Ludziom którzy nas widzą na co dzień natomiast nie podobają się nasze zdjęcia w lustrzanym odbiciu, a podobają się nam nasze normalne zdjęcia.


@Jestembogaty: Generalnie gówno prawda i stek bzdur. Żaden
vauecki - >To dlatego, że zdjęcia pokazują nas tak jak widzą nas inni, a lustro daje ...

źródło: comment_1610123613JQ71M81CLTsekqfPB7rTve.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz