Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: Sprawa rasizmu to raczej trochę głębszy problem w USA niż wieśniaki od Trumpa i ich teorie spiskowe, ale co ja tam wiem. Obu spraw nie popieram, ale stawianie znaku równości to trochę iks de

Zresztą najśmieszniejsze w tym jest to, że najwięcej do powiedzenia i najwięcej jadu w obu sprawach mają Polaczki co USA w filmie widzieli, a robią z siebie specjalistów jak w każdej dziedzinie. Cały wykop będzie
  • Odpowiedz
Randomowe wandalizacje i kradzieże nie dezawuują idei protestów - takie rzeczy dzieją się niestety zawsze gdy miliony ludzi wychodzą na ulicę


@szary_obcy: Nie zawsze. patrz na grudniowe protesty przeciwko PiS. Nikt nie palił i nie plądrował.
W Hong Kongu też nie było tego problemu.
  • Odpowiedz
Randomowe wandalizacje i kradzieże nie dezawuują idei protestów - takie rzeczy dzieją się niestety zawsze gdy miliony ludzi wychodzą na ulicę


@void1984: To prawda, a mimo to tą samą logikę stosuje rząd i konserwatywne media - jesteśmy przeciw, bo ludzie krzyczą brzydkie słowa i popisali sprayem mur.
  • Odpowiedz
Skoro policjant zabił, to się idzie z tym do sądu a nie #!$%@? pół miasta


@DoktorNauk: No właśnie na tym polegał problem, że początkowo karą dla policjanta i tych co stali obok i sie patrzyli było pogrożenie palcem. O to między innymi były protesty.
  • Odpowiedz
@kai-humai: Misiu, który raz mam odpowiadać na to samo pytanie? Czy ja gdzieś napisałem, że popieram szturm na kapitol? (akurat rasistowskich haseł to tam nie słyszałem ani nie widziałem poza typem w bluzie z napisem "auschwitz")
Odpisywałem typowi, który próbuje racjonalizować zamieszki blm.
Tak samo nie popieram ani jednego ani drugiego.
Prościej już mema chyba nie mogłem zrobić żeby każdy zrozumiał ale widzę, że niektórym jest naprawdę trudno. (
  • Odpowiedz